Kalendář akcí

Audiokniha

04.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
07.10.2020 Vinnetou I – 03. Mustangové (1/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
11.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
14.10.2020 Vinnetou I – 03. Mustangové (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
18.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
21.10.2020 Vinnetou I – 04. Klekí-petra (1/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
25.10.2020 Pohádky do ouška – Sobecký obr18:00
neděle On-line vysílání hodin
28.10.2020 Vinnetou I – 04. Klekí-petra (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin

Černé divadlo

01.10.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
03.10.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
08.10.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
10.10.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
15.10.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
17.10.2020 Malý princ na Zemi15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.10.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
22.10.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
24.10.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
29.10.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
31.10.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin

Činohra

01.10.2020 Dánská dívka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.10.2020 Hamlet19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.10.2020 Bond / Medea19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.10.2020 Liga proti nevěře – přeloženo z 22.4.202019:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
02.10.2020 Ajťáci – 1. premiéra19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
02.10.2020 Bond / Medea19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.10.2020 Tři letušky v posteli15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.10.2020 Čas pod psa19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Parfém v podezření14:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.10.2020 Mezi nebem a zemí15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.10.2020 4 sestry – přeloženo z 29.3.202019:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.10.2020 Po konci světa – přeloženo z 19.3.202019:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.10.2020 Bosé nohy v parku – přeloženo z 16.3.202019:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
06.10.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny – přeloženo z 8.5.202019:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.10.2020 Jistě, pane premiére – přeloženo z 24.3.202019:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.10.2020 Na Větrné hůrce19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
07.10.2020 Žena Vlčí mák – přeloženo z 21.4.202019:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
07.10.2020 Pravda19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.10.2020 Duety19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.10.2020 Lakomec19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.10.2020 Pension pro svobodné pány19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
07.10.2020 Další roky ve stejnou dobu19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.10.2020 Misery – přeloženo z 11.5.202019:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.10.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.10.2020 Kočka v oregánu19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.10.2020 Eva tropí hlouposti19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.10.2020 Cry Baby Cry19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.10.2020 Garderobiér17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.10.2020 Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.10.2020 Famílie15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.10.2020 Zlatý pan ministr a turecká kavárna – přeloženo z 31.3.202019:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
11.10.2020 Filumena Marturano19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
12.10.2020 Obraz Doriana Graye19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.10.2020 Neperte se, prosím vás19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
13.10.2020 Pravda19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.10.2020 Na Větrné hůrce19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.10.2020 Ani spolu, ani bez sebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.10.2020 Tři muži na špatné adrese19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.10.2020 Testosteron19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.10.2020 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.10.2020 Lady Macbeth z Újezdu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
15.10.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.10.2020 Terasa19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.10.2020 Sborovna19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
16.10.2020 Pohřeb až zítra19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.10.2020 Miláček Anna19:00
pátek Praha 1, Divadlo Palace hodin
17.10.2020 Hrdinové19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Tři letušky v posteli17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.10.2020 Římské noci – přeloženo ze 17.4.202019:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
18.10.2020 Čas pod psa19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Be My Baby – Buď moje bejby19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.10.2020 Ajťáci – 2. premiéra19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.10.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Don Quijote – přeloženo z 30.4.202019:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Dokud nás milenky nerozdělí19:00
úterý Praha 6, Divadlo Dlabačov hodin
20.10.2020 Famílie19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.10.2020 Chvilková slabost19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Fantastická žena19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.10.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.10.2020 Ženu, nebo život!19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
21.10.2020 Hrdinové19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.10.2020 Mezi nebem a zemí19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.10.2020 Úhlavní přátelé19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.10.2020 Art19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.10.2020 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.10.2020 Řádí jako tajfun19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.10.2020 Sex noci svatojánské19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Kdo je pan Schmitt?15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.10.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.10.2020 Terasa – přeloženo z 17.3.202019:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.10.2020 Vinetůůů!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.10.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
27.10.2020 Kdes to byl(a) v noci19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.10.2020 Bez roucha19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.10.2020 Cizinec – derniéra19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.10.2020 Hra, která se zvrtla19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.10.2020 Ajťáci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.10.2020 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Stvoření světa - bez cenzury15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.10.2020 Hra, která se zvrtla15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Hra, která se zvrtla19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Koncert

05.10.2020 Jitka Vrbová19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.10.2020 THE BACKWARDS - Beatles revival: BEATLES + SOLO YEARS19:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.10.2020 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.10.2020 Freddie - Concert Show14:30
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.10.2020 Freddie - Concert Show19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin

Muzikál

01.10.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.10.2020 Čas růží – přeloženo z 23.4.202019:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.10.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
02.10.2020 Čas růží – přeloženo z 20.3.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.10.2020 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Krysař – přeloženo z 2.5.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.10.2020 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Čas růží – přeloženo z 21.3.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
03.10.2020 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.10.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.10.2020 Čas růží – přeloženo z 21.3.202019:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
03.10.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Krysař – přeloženo z 3.5.202010:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.10.2020 Krysař14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Čas růží – přeloženo z 22.3.202015:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
04.10.2020 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 27.3.202018:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
04.10.2020 Krysař19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.10.2020 Šakalí léta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.10.2020 Dracula19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.10.2020 Dracula19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
09.10.2020 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.10.2020 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.10.2020 Vlasy – přeloženo z 28.3.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.10.2020 Funny Girl – přeloženo z 10.6.202014:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.10.2020 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.10.2020 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.10.2020 Mefisto14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.10.2020 Mauglí14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.10.2020 50 odstínů!19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.10.2020 50 odstínů!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
16.10.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.10.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodou – přeloženo z 9.5.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Princové jsou na draka – přeloženo z 21.3.202011:00
sobota Vlašim, Kulturní dům Blaník hodin
17.10.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.10.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.10.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.10.2020 Sestra v akci – přeloženo z 1.4.202019:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
22.10.2020 Sestra v akci – přeloženo z 30.4.202019:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
23.10.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.10.2020 Sestra v akci – přeloženo z 1.5.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.10.2020 Vlasy – přeloženo z 16.5.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.10.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.10.2020 Sestra v akci – přeloženo z 2.5.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.10.2020 Kouř15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.10.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.10.2020 Vlasy – přeloženo z 25.4.202019:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Vlasy – přeloženo z 17.5.202010:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Galileo14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.10.2020 Vlasy – přeloženo z 29.3.202014:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Sestra v akci – přeloženo z 3.5.202015:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.10.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.10.2020 Carmen – přeloženo z 27.5.202019:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.10.2020 Jeptišky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.10.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.10.2020 Carmen – přeloženo z 28.5.202019:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
30.10.2020 Jesus Christ Superstar19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
30.10.2020 Šakalí léta19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.10.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
31.10.2020 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.10.2020 Jesus Christ Superstar15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
31.10.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.10.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Pořady pro děti

04.10.2020 Čtyřlístek a talisman moci – přeloženo z 4.4.202011:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.10.2020 S kouzly kolem světa!14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
17.10.2020 Princové jsou na draka – přeloženo z 21.3.202011:00
sobota Vlašim, Kulturní dům Blaník hodin
17.10.2020 Maxipes Fík – přeloženo z 5.4.202011:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.10.2020 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
18.10.2020 Pat a Mat jedou na dovolenou – přeloženo z 28.3.202011:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.10.2020 O klukovi z plakátu – premiéra11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.10.2020 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
25.10.2020 Lotrando a Zubejda11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.10.2020 Příhody včelích medvídků15:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Princezna ze mlejna – přeloženo z 16.5.202011:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
31.10.2020 S kouzly kolem světa!14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

04.10.2020 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 27.3.202018:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

01.10.2020 Lukáš Pavlásek: Planeta slepic19:30
čtvrtek Velké Přílepy, Kino CVA Velké Přílepy hodin
04.10.2020 Zdeněk Izer na plný coole! – přeloženo z 19.5.202019:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
31.10.2020 Návštěvní den u Miloslava Šimka16:00
sobota Praha 6, Divadlo Semafor hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 603 805 271 (pondělí-čtvrtek: 13:00-16:00)

Bookmark and Share
TOPlist