Kalendář akcí

Audiokniha

04.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
07.10.2020 Vinnetou18:00
středa Praha, On-line vysílání hodin
11.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
14.10.2020 Vinnetou18:00
středa Praha, On-line vysílání hodin
18.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
21.10.2020 Vinnetou18:00
středa Praha, On-line vysílání hodin
25.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
28.10.2020 Vinnetou18:00
středa Praha, On-line vysílání hodin

Černé divadlo

01.10.2020 The Best of Imagevstupenky20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
03.10.2020 Afrikaniavstupenky20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
08.10.2020 Afrikaniavstupenky20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
10.10.2020 The Best of Imagevstupenky20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
15.10.2020 The Best of Imagevstupenky20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
17.10.2020 Malý princ na Zemivstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.10.2020 Afrikaniavstupenky20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
22.10.2020 Afrikaniavstupenky20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
24.10.2020 The Best of Imagevstupenky20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
29.10.2020 The Best of Imagevstupenky20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
31.10.2020 Afrikaniavstupenky20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin

Činohra

01.10.2020 Dánská dívkavyprodáno19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.10.2020 Hamletvstupenky19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.10.2020 Bond / Medeavstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.10.2020 Liga proti nevěřevstupenky19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
02.10.2020 Ajťácivstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
02.10.2020 Bond / Medeavstupenky19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.10.2020 Mnoho povyku pro nicvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.10.2020 Saxanavstupenky14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.10.2020 Tři letušky v postelivstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.10.2020 Saxanavyprodáno18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.10.2020 Čas pod psavstupenky19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Parfém v podezřenívstupenky14:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.10.2020 Mezi nebem a zemívstupenky15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.10.2020 4 sestryvyprodáno19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.10.2020 Hrdý Budžesvyprodáno19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.10.2020 Po konci světavstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.10.2020 Bosé nohy v parkuvstupenky19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
06.10.2020 Kutloch aneb I muži mají své dnyvyprodáno19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.10.2020 Jistě, pane premiérevstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.10.2020 Na větrné hůrcevstupenky19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
07.10.2020 Žena Vlčí mákzrušeno19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
07.10.2020 Božská Sarahvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.10.2020 Pravdavstupenky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.10.2020 Duetyvstupenky19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.10.2020 Lakomecvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.10.2020 Pension pro svobodné pányvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
07.10.2020 Další roky ve stejnou dobuvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.10.2020 Sex noci svatojánskévyprodáno19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
08.10.2020 Miseryvstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.10.2020 Tančírnavstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.10.2020 Kočka v oregánuvstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.10.2020 Kvartetvstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.10.2020 Eva tropí hloupostivstupenky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.10.2020 Cry baby cryvstupenky19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.10.2020 Garderobiérvstupenky17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.10.2020 Pohřeb až zítravstupenky19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.10.2020 Famílievstupenky15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.10.2020 TIK TIKvyprodáno19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
11.10.2020 Zlatý pan ministr a turecká kavárnavstupenky19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
11.10.2020 Filumena Marturanovstupenky19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
12.10.2020 Moje hravstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.10.2020 Sex pro pokročilévstupenky19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.10.2020 Kdes to byl(a) v nocivstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.10.2020 Obraz Doriana Grayevstupenky19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.10.2020 Můj nejlepší kamarádvstupenky19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
12.10.2020 Neperte se, prosím vásvstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
13.10.2020 Pravdavstupenky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.10.2020 4 sestryvstupenky19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.10.2020 Na větrné hůrcevstupenky19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.10.2020 Ani spolu, ani bez sebevstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.10.2020 Tři muži na špatné adresevstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.10.2020 Bez předsudkůvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.10.2020 2x Woody Allenvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.10.2020 Testosteronvyprodáno19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.10.2020 Vyhazovačivstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.10.2020 Lady Macbeth z Újezduvstupenky19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
15.10.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…vstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.10.2020 Terasavstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.10.2020 Sborovnavstupenky19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
16.10.2020 Pohřeb až zítravstupenky19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.10.2020 Miláček Annavstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Palace hodin
17.10.2020 Odpočívej ve svém pokojivstupenky14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.10.2020 Hrdinovévstupenky19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Tři letušky v postelivstupenky17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.10.2020 Římské nocizrušeno19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
18.10.2020 Sex pro pokročilévyprodáno19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.10.2020 Čas pod psavstupenky19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Be my baby - Buď moje bejbyvstupenky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.10.2020 Lakomecvyprodáno19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.10.2020 Duetyvstupenky19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.10.2020 Ajťácivstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.10.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)vstupenky19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Don Quijotevstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Klíštěvyprodáno19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.10.2020 Dokud nás milenky nerozdělívstupenky19:00
úterý Praha 6, Divadlo Dlabačov hodin
20.10.2020 Famílievstupenky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.10.2020 Chvilková slabostvstupenky19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
20.10.2020 Fantastická ženavstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.10.2020 Věravyprodáno19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.10.2020 S Pydlou v zádechvstupenky19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
21.10.2020 Lady Oskarvstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.10.2020 Kdo je pan Schmitt?vstupenky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.10.2020 Ženu, nebo život!vstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
21.10.2020 Hrdinovévyprodáno19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
21.10.2020 Po konci světavstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.10.2020 Mezi nebem a zemívstupenky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.10.2020 Úhlavní přátelévstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.10.2020 Artvstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.10.2020 Normální debilvstupenky19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
23.10.2020 Testosteronvyprodáno19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.10.2020 Řádí jako tajfunvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.10.2020 Sex noci svatojánskévstupenky19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.10.2020 Příště ho zabiju sám!vstupenky19:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
25.10.2020 Kdo je pan Schmitt?zrušeno15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.10.2020 Přelet nad kukaččím hnízdemvstupenky17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.10.2020 Veletočvstupenky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 S tvojí dcerou ne!vstupenky19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.10.2020 Můj nejlepší kamarádvstupenky19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
26.10.2020 Terasavstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.10.2020 Vinetůůů!vstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.10.2020 A do pyžam!vstupenky19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
27.10.2020 Kutloch aneb I muži mají své dnyvyprodáno19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.10.2020 Pro tebe cokolivvstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.10.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)vstupenky19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
27.10.2020 Hraběnkavstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
27.10.2020 Kdes to byl(a) v nocivstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.10.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnostivstupenky15:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.10.2020 Víš přece, že neslyším, když teče vodavstupenky19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.10.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnostivyprodáno19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.10.2020 Eva tropí hloupostivstupenky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.10.2020 Bez rouchavstupenky19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.10.2020 Láska v přímém přenosuvyprodáno19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.10.2020 Cizinecvyprodáno19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.10.2020 Hra, která se zvrtlavstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.10.2020 Ajťácivstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.10.2020 Hra, která se zvrtlavstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Stvoření světa - bez cenzuryvstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.10.2020 Hra, která se zvrtlavstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Hra, která se zvrtlavstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Koncert

05.10.2020 Jitka Vrbovávstupenky19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
15.10.2020 Josef Fousekvstupenky19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
18.10.2020 Gospel Time Party Zuzany Stirskévstupenky19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.10.2020 THE BACKWARDS - Beatles revival: BEATLES + SOLO YEARSvstupenky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.10.2020 Freddie - Concert Showvstupenky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.10.2020 Freddie - Concert Showvstupenky14:30
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.10.2020 Freddie - Concert Showzrušeno19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin

Muzikál

01.10.2020 Tarzanzadáno18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.10.2020 Čas růžívstupenky19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.10.2020 Tarzanzadáno18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
02.10.2020 Čas růžívstupenky19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.10.2020 Krysařvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Krysařvstupenky10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Tarzanzadáno14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.10.2020 Krysařvstupenky14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.10.2020 Čas růžívyprodáno15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
03.10.2020 Sugar (Někdo to rád horké)vstupenky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.10.2020 Tarzanzadáno18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.10.2020 Čas růžívstupenky19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
03.10.2020 Krysařvstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Krysařvyprodáno10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Tarzanzadáno14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.10.2020 Krysařvstupenky14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.10.2020 Čas růžívstupenky15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
04.10.2020 Šíleně smutná princeznavyprodáno18:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
04.10.2020 Krysařzrušeno19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.10.2020 Šakalí létavstupenky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.10.2020 Draculavstupenky19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.10.2020 Draculavyprodáno19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.10.2020 Jeptiškyvstupenky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.10.2020 Mefistozadáno18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.10.2020 Vlasyvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.10.2020 Legenda jménem Holmesvstupenky19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.10.2020 Vlasyvstupenky10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.10.2020 Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.10.2020 Funny Girlvyprodáno14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.10.2020 Mefistozadáno14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.10.2020 Vlasyvstupenky14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.10.2020 Legenda jménem Holmesvstupenky15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.10.2020 Mefistozadáno18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.10.2020 Vlasyvstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.10.2020 Mauglívstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.10.2020 Mefistozadáno14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.10.2020 Mauglízrušeno14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.10.2020 Legenda jménem Holmesvstupenky15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.10.2020 50 odstínů!vstupenky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.10.2020 50 odstínů!vstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.10.2020 Addams Familyvstupenky19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
16.10.2020 Tarzanvstupenky18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.10.2020 Addams Familyvstupenky19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
16.10.2020 Cikáni jdou do nebevstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobota Vlašim, Kulturní dům Blaník hodin
17.10.2020 Tarzanvstupenky14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Addams Familyvstupenky15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.10.2020 Tarzanvstupenky18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.10.2020 Addams Familyvstupenky19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Tarzanvstupenky14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.10.2020 Addams Familyvstupenky15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.10.2020 Voda (a krev) nad vodouvstupenky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.10.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucenívyprodáno19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.10.2020 Cikáni jdou do nebevstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.10.2020 Sestra v akcivstupenky19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
22.10.2020 Sestra v akcivstupenky19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
23.10.2020 Galileozadáno18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.10.2020 Vlasyvstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.10.2020 Sestra v akcivyprodáno19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.10.2020 Vlasyvstupenky10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.10.2020 Galileovyprodáno14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.10.2020 Vlasyvstupenky14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.10.2020 Sestra v akcivyprodáno15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.10.2020 Kouřvstupenky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.10.2020 Galileozadáno18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.10.2020 Vlasyvstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Vlasyvstupenky10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Galileozadáno14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.10.2020 Vlasyvstupenky14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.10.2020 Sestra v akcivyprodáno15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.10.2020 Sugar (Někdo to rád horké)vyprodáno19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.10.2020 Carmenvstupenky19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
29.10.2020 Tarzanzrušeno18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.10.2020 Carmenvstupenky19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
30.10.2020 Pomádavstupenky19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.10.2020 Jesus Christ Superstarvstupenky19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
30.10.2020 Šakalí létavyprodáno19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.10.2020 Pomádavyprodáno10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.10.2020 Tarzanvstupenky14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
31.10.2020 Pomádavstupenky14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.10.2020 Jesus Christ Superstarvstupenky15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
31.10.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucenívstupenky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.10.2020 Tarzanvstupenky18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
31.10.2020 Pomádavstupenky19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Pořady pro děti

03.10.2020 Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.10.2020 Čtyřlístek a talisman mocivstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.10.2020 S kouzly kolem světa!vstupenky14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
04.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
10.10.2020 Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.10.2020 Ať žijí duchové!vstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
17.10.2020 Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobota Vlašim, Kulturní dům Blaník hodin
17.10.2020 Maxipes Fíkvstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.10.2020 Škola kouzel Pavla Kožíškavstupenky14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
18.10.2020 Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
24.10.2020 O klukovi z plakátuvstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.10.2020 Hra kouzel a magievstupenky14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
25.10.2020 Lotrando a Zubejdavstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.10.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
28.10.2020 Příhody včelích medvídkůvstupenky15:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.10.2020 Princezna ze mlejnavstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
31.10.2020 S kouzly kolem světa!vyprodáno14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Talk show

14.10.2020 Co vy na to, pane Šmoldasi?vstupenky19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
26.10.2020 Co vy na to, pane Šmoldasi?vyprodáno19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin

Zábavné pořady

01.10.2020 Lukáš Pavlásek: Planeta slepicvstupenky19:30
čtvrtek Velké Přílepy, Kino CVA Velké Přílepy hodin
04.10.2020 Zdeněk Izer na plný coole!vstupenky19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
14.10.2020 Co vy na to, pane Šmoldasi?vstupenky19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
16.10.2020 Zdeněk Izer na plný coole!vstupenky19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
19.10.2020 Lukáš Pavlásek: Planeta slepicvstupenky19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
26.10.2020 Co vy na to, pane Šmoldasi?vyprodáno19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
26.10.2020 Jak Kubrt se sněhurkou jeli vlakemvstupenky19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.10.2020 Návštěvní den u Miloslava Šimkavstupenky16:00
sobota Praha 6, Divadlo Semafor hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (út-čt: 10-17, pá: 10-15)

Bookmark and Share
TOPlist