Kalendář akcí

Audiokniha

02.11.2022 Vinnetou II – 55. Podezření a stopy (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
06.11.2022 Hans Christian Andersen – Malá mořská víla (3/6)18:00
neděle On-line vysílání hodin
09.11.2022 Vinnetou II – 56. Santer (1/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
13.11.2022 Hans Christian Andersen – Malá mořská víla (4/6)18:00
neděle On-line vysílání hodin
16.11.2022 Vinnetou II – 57. Santer (2/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
20.11.2022 Hans Christian Andersen – Malá mořská víla (5/6)18:00
neděle On-line vysílání hodin
23.11.2022 Vinnetou II – 58. Santer (3/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
27.11.2022 Hans Christian Andersen – Malá mořská víla (6/6)18:00
neděle On-line vysílání hodin
30.11.2022 Vinnetou II – 59. Santer (4/4)18:00
středa On-line vysílání hodin

Balet

06.11.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.11.2022 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.11.2022 The Best of Swan Lake19:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.11.2022 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.11.2022 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.11.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.11.2022 A do pyžam!19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
01.11.2022 Jsem doma, zlato!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
01.11.2022 Můj báječný rozvod19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
01.11.2022 Příliš drahý jed19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.11.2022 Pánský klub19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
01.11.2022 Mistrovská lekce19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.11.2022 Garderobiér19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
02.11.2022 Královny19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
02.11.2022 Beckham19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.11.2022 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
02.11.2022 Pohřeb až zítra19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.11.2022 AI: Když robot píše hru19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.11.2022 Mašíni19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
02.11.2022 Pusťte mě ven!19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.11.2022 Testosteron19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.11.2022 Ajťáci19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.11.2022 Slušný člověk19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.11.2022 Gin Game19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
03.11.2022 Bez předsudků19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.11.2022 Chlap na zabití19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
04.11.2022 Muž mojí ženy19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.11.2022 Gin Game19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
04.11.2022 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.11.2022 Terasa17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.11.2022 Tři letušky v posteli19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
05.11.2022 Adamova jablka19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.11.2022 Vysavač20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.11.2022 Saxana14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.11.2022 Saxana18:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.11.2022 Takový žertík19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
07.11.2022 Brouk v hlavě19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.11.2022 Poslední ze žhavých milenců19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
07.11.2022 Tři muži na špatné adrese19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.11.2022 Láska v přímém přenosu19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.11.2022 Misery19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.11.2022 Občan první jakosti19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
08.11.2022 Jistě, pane premiére19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.11.2022 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.11.2022 Věra19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.11.2022 Ať vejde ten pravý19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.11.2022 Naprostí cizinci19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.11.2022 S pravdou ven19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.11.2022 Absolvent19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.11.2022 Lovci bobrů19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.11.2022 Parfém v podezření19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.11.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.11.2022 Šoa19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.11.2022 Už je tady zas19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
10.11.2022 Iliada19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.11.2022 Vězeň na Druhé Avenue – přeloženo ze 4.12.2021 a 23.3.202219:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
11.11.2022 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.11.2022 Blbec k večeři19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.11.2022 Drahoušku, toužím po Tobě…15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.11.2022 Eva tropí hlouposti15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.11.2022 4 sestry15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.11.2022 Čochtan vypravuje – derniéra16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
13.11.2022 4 sestry19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.11.2022 Carmen Y Carmen19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.11.2022 After Life19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.11.2022 Duety19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.11.2022 Na Větrné hůrce19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.11.2022 Občan první jakosti19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.11.2022 Lakomec19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.11.2022 Odpočívej ve svém pokoji19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.11.2022 Jsem doma, zlato!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.11.2022 Manželské vraždění19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
15.11.2022 Mnoho povyku pro nic19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.11.2022 Tři grácie z umakartu19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.11.2022 Nikdy není pozdě19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.11.2022 Po konci světa19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.11.2022 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.11.2022 Drobečky z perníku19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
17.11.2022 Sex pro pokročilé19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.11.2022 Cavewoman19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
17.11.2022 Naprostí cizinci19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.11.2022 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.11.2022 Gin Game19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.11.2022 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.11.2022 Muž mojí ženy15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.11.2022 Hra, která se zvrtla15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.11.2022 Gin Game19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.11.2022 Kutloch aneb I muži mají své dny14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.11.2022 Víš přece, že neslyším, když teče voda16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
20.11.2022 Holky jako květ19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.11.2022 Charleyova teta19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.11.2022 Revizor19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.11.2022 Další roky ve stejnou dobu19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.11.2022 Beckham19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.11.2022 Caveman19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
22.11.2022 Ženu, nebo život!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.11.2022 Když se zhasne19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.11.2022 Lovci bobrů19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.11.2022 Tři letušky v posteli19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.11.2022 Hamlet19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.11.2022 Muž vlastní penis, vagína vlastní ženu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.11.2022 2x Woody Allen19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.11.2022 Poprask na laguně19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.11.2022 Cry Baby Cry19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.11.2022 Protest/Rest19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.11.2022 Kdes to byl(a) v noci19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.11.2022 Rozvod aneb V mezích přijatelné normy19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.11.2022 Ajťáci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.11.2022 Muž vlastní penis, vagína vlastní ženu19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
26.11.2022 After Life19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.11.2022 Příbuzné si nevybíráme19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
27.11.2022 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.11.2022 Pánský klub19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.11.2022 Vysavač20:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.11.2022 Normální debil19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.11.2022 Brouk v hlavě19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2022 Holky jako květ19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2022 Vyhazovači19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.11.2022 Ze života Čapka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
30.11.2022 Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.11.2022 Drahá legrace19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
30.11.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.11.2022 Kvartet19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Koncert

05.11.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
12.11.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
13.11.2022 Freddie – Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.11.2022 Freddie – Concert Show14:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.11.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
26.11.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

03.11.2022 Slunce, seno, jahody19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
04.11.2022 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.11.2022 Slunce, seno, jahody19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.11.2022 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.11.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.11.2022 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.11.2022 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.11.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.11.2022 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.11.2022 Pomáda19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.11.2022 50 odstínů!14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.11.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.11.2022 Sestra v akci19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.11.2022 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.11.2022 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.11.2022 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.11.2022 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.11.2022 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.11.2022 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.11.2022 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.11.2022 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.11.2022 Cabaret17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.11.2022 Šíleně smutná princezna18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.11.2022 Sestra v akci15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.11.2022 Čochtan vypravuje – derniéra16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
18.11.2022 Biograf láska19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.11.2022 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.11.2022 Biograf láska14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.11.2022 Biograf láska19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.11.2022 Biograf láska13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.11.2022 Jesus Christ Superstar15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
20.11.2022 Biograf láska18:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.11.2022 50 odstínů!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.11.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.11.2022 Kouř19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.11.2022 Rebelové19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
25.11.2022 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.11.2022 Rebelové19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.11.2022 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.11.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.11.2022 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.11.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.11.2022 50 odstínů!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.11.2022 Cabaret19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.11.2022 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin

Pořady pro děti

05.11.2022 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.11.2022 Malá čarodějnice – poprvé v Divadle pohádek11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.11.2022 Hra kouzel a magie14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
12.11.2022 Příhody včelích medvídků11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.11.2022 Krkonošské pohádky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.11.2022 Zimní příhody včelích medvídků15:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.11.2022 O loupežníku Rumcajsovi11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
20.11.2022 Kocourek Modroočko11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.11.2022 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.11.2022 Maxipes Fík11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.11.2022 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

12.11.2022 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.11.2022 Šíleně smutná princezna18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.11.2022 Malý princ14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.11.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Talk show

07.11.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
15.11.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Vánoční programy

25.11.2022 Vánoční koleda19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.11.2022 Vánoční koleda14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.11.2022 Vánoční koleda18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.11.2022 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
27.11.2022 Betlém hledá Superstar15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.11.2022 Vánoční koleda15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

06.11.2022 Zdeněk Izer na plný coole!16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
06.11.2022 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
07.11.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.11.2022 Adéla Elbel: První poločas rozpadu19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
12.11.2022 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
15.11.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
18.11.2022 Návštěvní den u Miloslava Šimka19:00
pátek Praha 6, Divadlo Semafor hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share