Kalendář akcí

Balet

01.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
08.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.09.2019 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.09.2019 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.09.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

01.09.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
01.09.2019 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
01.09.2019 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
01.09.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.09.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
02.09.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
02.09.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.09.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
03.09.2019 Galaxia20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
03.09.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.09.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
04.09.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
04.09.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.09.2019 The Little Prince Today17:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.09.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.09.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.09.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
05.09.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.09.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.09.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.09.2019 Afrikania20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
06.09.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.09.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.09.2019 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
07.09.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
07.09.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.09.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.09.2019 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
08.09.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
08.09.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.09.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.09.2019 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
09.09.2019 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
09.09.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.09.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.09.2019 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
10.09.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
10.09.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.09.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.09.2019 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
11.09.2019 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
11.09.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.09.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
12.09.2019 Cabinet20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
12.09.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.09.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
13.09.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
13.09.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.09.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.09.2019 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.09.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.09.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
15.09.2019 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
15.09.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.09.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.09.2019 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
16.09.2019 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
16.09.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.09.2019 The Best of Image18:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
17.09.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.09.2019 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.09.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.09.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.09.2019 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
18.09.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
18.09.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.09.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.09.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
19.09.2019 Galaxia20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
19.09.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.09.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.09.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.09.2019 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
20.09.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.09.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.09.2019 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
21.09.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
21.09.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.09.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.09.2019 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.09.2019 Afrikania20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
22.09.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.09.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
23.09.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
23.09.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.09.2019 Afrikania18:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
24.09.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
24.09.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.09.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.09.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
25.09.2019 Black Box20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
25.09.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.09.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.09.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
26.09.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
26.09.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.09.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.09.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
27.09.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
27.09.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.09.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.09.2019 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
28.09.2019 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
28.09.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.09.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.09.2019 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.09.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
29.09.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.09.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.09.2019 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
30.09.2019 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
30.09.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin

Činohra

01.09.2019 Odpočívej ve svém pokoji19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2019 Bond/Medea19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2019 Caveman19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
06.09.2019 Bond/Medea19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.09.2019 Sex pro pokročilé14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.09.2019 Brouk v hlavě19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.09.2019 Odpočívej ve svém pokoji19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.09.2019 Divadlo Spektákl - Uražení a ponížení20:00
neděle Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.09.2019 Veletoč19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.09.2019 Plnou parou19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
09.09.2019 Radim Vizváry: VIP19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.09.2019 K.Š.E.F.T.19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
10.09.2019 Titanic19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.09.2019 Manželský poker19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
10.09.2019 Radim Vizváry - Sólo19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.09.2019 Sopranistky19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
11.09.2019 Začínáme končit19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.09.2019 Moje tango19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.09.2019 Můj romantický příběh19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
11.09.2019 Sexuální perverze v Chicagu19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
12.09.2019 Odpočívej ve svém pokoji19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.09.2019 Jo, není to jednoduché19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
12.09.2019 Obraz Doriana Graye19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.09.2019 Rajče a Okurka: V lednici19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.09.2019 Činoherní studio Ústí nad Labem: Pan Kolpert19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.09.2019 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.09.2019 Kati19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
14.09.2019 Hra, která se zvrtla17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.09.2019 Herecké studio ŠD: Kafkárium19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.09.2019 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.09.2019 Ptákovina19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
15.09.2019 Hra, která se zvrtla17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.09.2019 Dámský krejčí19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
16.09.2019 Lady Oskar19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.09.2019 Charleyova teta19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
16.09.2019 Scény z manželského života19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.09.2019 Věra19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.09.2019 Kdes to byl(a) v noci19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.09.2019 Osiřelý západ19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
17.09.2019 Ani spolu, ani bez sebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.09.2019 Terasa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.09.2019 Paní plukovníková19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.09.2019 Zabít Johnnyho Glendenninga19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.09.2019 Můj nejlepší kamarád19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
17.09.2019 Řádí jako tajfun19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.09.2019 Maska a tvář19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
18.09.2019 Frankie & Johnny19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.09.2019 Pro tebe cokoliv19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.09.2019 Výjimečný stav19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.09.2019 Klíště19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.09.2019 Kvartet19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.09.2019 Je úchvatná19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.09.2019 Rok na vsi19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
18.09.2019 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.09.2019 Ujetá ruka19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
19.09.2019 Plný kapsy šutrů19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.09.2019 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.09.2019 Po konci světa19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.09.2019 Bosé nohy v parku19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
19.09.2019 Úklady a láska19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.09.2019 Lakomec19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.09.2019 FAJNMEN (QED)19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
20.09.2019 Po Fredrikovi19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.09.2019 Další roky ve stejnou dobu19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.09.2019 Tramvaj do stanice Touha19:00
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
21.09.2019 Eva tropí hlouposti15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.09.2019 2x Woody Allen17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.09.2019 Čas pod psa19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.09.2019 Mnoho povyku pro nic17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.09.2019 Poslední ze žhavých milenců19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
22.09.2019 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.09.2019 Rodina je základ státu19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
22.09.2019 Hrdinové19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.09.2019 Bůh masakru19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
23.09.2019 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.09.2019 S Pydlou v zádech19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
23.09.2019 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.09.2019 Tři muži na špatné adrese19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.09.2019 Saturnin19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.09.2019 Srnky19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.09.2019 Ženu, nebo život!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.09.2019 Sopranistky19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
24.09.2019 Božská Sarah19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.09.2019 Pravda19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.09.2019 A do pyžam!19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
24.09.2019 Rukojmí bez rizika19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
24.09.2019 Generálka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
24.09.2019 Bratr spánku19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.09.2019 Šoa19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.09.2019 Caveman19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
24.09.2019 Mocná Afrodíté19:00
úterý Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
24.09.2019 Chvilková slabost19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.09.2019 Tančírna19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.09.2019 Americký bizon19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
25.09.2019 Hrdý Budžes19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.09.2019 Zahraj to znovu, Same19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
25.09.2019 Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
25.09.2019 Laskavé bohyně19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
25.09.2019 Les19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
25.09.2019 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.09.2019 Bratři Karamazovi19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
26.09.2019 Láska v přímém přenosu19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.09.2019 Srnky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.09.2019 Art19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.09.2019 Světáci19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
26.09.2019 Práskni do bot19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
26.09.2019 Pankrác '4519:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.09.2019 Blbec k večeři19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.09.2019 Cry baby cry19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.09.2019 Kauza pražské kavárny19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.09.2019 Zrada19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
28.09.2019 Bez roucha17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.09.2019 Africká královna19:00
sobota Praha 1, Divadlo Palace hodin
28.09.2019 Tři letušky v posteli19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.09.2019 Kati19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
28.09.2019 Vysavač20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.09.2019 Bez předsudků19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.09.2019 Miláček Anna19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
29.09.2019 Léda19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
29.09.2019 Divadlo Spektákl - Maryšo! Evo! Dom!20:00
neděle Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.09.2019 Kočka v oregánu19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.09.2019 Misery19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.09.2019 Jistě, pane premiére19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.09.2019 Vzpoura nevěst19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
30.09.2019 Pohřeb až zítra19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.09.2019 Trollové mezi námi19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.09.2019 Ani za milión!19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
30.09.2019 Parfém v podezření19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.09.2019 Pýcha a předsudek19:00
pondělí Praha 1, Národní divadlo hodin
30.09.2019 Tanec bláznů19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin

Koncert

01.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
02.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
03.09.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
04.09.2019 Ve dvou tour 2019: Lenka Nová & Petr Malásek19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.09.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
07.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
07.09.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
08.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
10.09.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
10.09.2019 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
12.09.2019 Freddie - Concert Show19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.09.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
14.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
14.09.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
15.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
17.09.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
18.09.2019 Karel Plíhal19:30
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
20.09.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
21.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
21.09.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
22.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
24.09.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
26.09.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
27.09.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
28.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
29.09.2019 Freddie - Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.09.2019 Music of Prague Castle17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
30.09.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

06.09.2019 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.09.2019 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.09.2019 Voda (a krev) nad vodou19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.09.2019 Voda (a krev) nad vodou13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.09.2019 Voda (a krev) nad vodou18:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.09.2019 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.09.2019 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.09.2019 Dracula19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
14.09.2019 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.09.2019 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.09.2019 Dracula15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
14.09.2019 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.09.2019 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.09.2019 Krysař13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.09.2019 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
15.09.2019 Dracula15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.09.2019 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.09.2019 Sestra v akci19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.09.2019 Sestra v akci19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.09.2019 Evita19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.09.2019 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.09.2019 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.09.2019 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
20.09.2019 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
20.09.2019 Evita19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2019 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.09.2019 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.09.2019 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
21.09.2019 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2019 Vlasy14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.09.2019 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
21.09.2019 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.09.2019 Šíleně smutná princezna18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2019 Vlasy19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.09.2019 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
22.09.2019 Šíleně smutná princezna11:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.09.2019 Vlasy13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.09.2019 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
22.09.2019 Sestra v akci15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
22.09.2019 Vlasy18:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.09.2019 Legenda jménem Holmes19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.09.2019 Legenda jménem Holmes19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.09.2019 Doktor Ox18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.09.2019 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.09.2019 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
27.09.2019 Legenda jménem Holmes19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.09.2019 Funny Girl19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.09.2019 Šakalí léta19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.09.2019 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2019 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.09.2019 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
28.09.2019 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.09.2019 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2019 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.09.2019 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.09.2019 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.09.2019 Pomáda19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2019 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
28.09.2019 Legenda jménem Holmes19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
29.09.2019 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.09.2019 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
29.09.2019 Legenda jménem Holmes15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Opera

20.09.2019 Láska ke třem pomerančům19:00
pátek Praha 1, Národní divadlo hodin
27.09.2019 Láska ke třem pomerančům19:00
pátek Praha 1, Národní divadlo hodin

Pořady pro děti

01.09.2019 Maxipes Fík16:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
15.09.2019 Smolíkovi14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2019 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.09.2019 Princezna ze mlejna11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.09.2019 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
29.09.2019 Smolíkovi15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Pro celou rodinu

15.09.2019 Smolíkovi14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.09.2019 Malý princ19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.09.2019 Malý princ19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.09.2019 Smolíkovi15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

10.09.2019 Just! Impro Show19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.09.2019 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po+st: 12-18, út+čt: 9-13)

Bookmark and Share
TOPlist