Kalendář akcí

Audiokniha

01.11.2020 Pohádky do ouška – Červená Karkulka18:00
neděle On-line vysílání hodin
04.11.2020 Vinnetou I – 04. Klekí-petra (3/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
06.11.2020 Cesta do středu Země – 01. Profesor Liddenbrock18:00
pátek On-line vysílání hodin
08.11.2020 Pohádky do ouška – Tři zlaté vlasy děda Vševěda18:00
neděle On-line vysílání hodin
11.11.2020 Vinnetou I – 05. Hovory u ohně (1/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
13.11.2020 Cesta do středu Země – 02. Starobylá kniha18:00
pátek On-line vysílání hodin
15.11.2020 Pohádky do ouška – Otesánek18:00
neděle On-line vysílání hodin
18.11.2020 Vinnetou I – 05. Hovory u ohně (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
20.11.2020 Cesta do středu Země – 03. Runový zápis18:00
pátek On-line vysílání hodin
22.11.2020 Pohádky do ouška – Živá voda18:00
neděle On-line vysílání hodin
25.11.2020 Vinnetou I – 06. Co prozradily stopy18:00
středa On-line vysílání hodin
27.11.2020 Cesta do středu Země – 04. Rozluštění18:00
pátek On-line vysílání hodin
29.11.2020 Pohádky do ouška – O kohoutkovi a slepičce18:00
neděle On-line vysílání hodin

Činohra

01.11.2020 Kdo je pan Schmitt?15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.11.2020 Tři letušky v posteli17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
01.11.2020 Hrdinové19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
02.11.2020 Natěrač – přeloženo ze 17.3.202019:00
pondělí Řevnice, Kino Řevnice hodin
02.11.2020 Ani za milión!19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
03.11.2020 Pohřeb až zítra19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.11.2020 Hledám ženu, nástup ihned19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
03.11.2020 Už je tady zas19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
04.11.2020 Mezi nebem a zemí19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.11.2020 Plný kapsy šutrů19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.11.2020 Lady Macbeth z Újezdu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.11.2020 Saturnin19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
05.11.2020 Srnky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.11.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
05.11.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.11.2020 Poslední aristokratka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
06.11.2020 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.11.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.11.2020 Kdo je pan Schmitt?15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.11.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
07.11.2020 Takový žertík19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
08.11.2020 Generálka19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.11.2020 Na Větrné hůrce19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.11.2020 Řádí jako tajfun19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.11.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.11.2020 Naprostí cizinci19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
11.11.2020 Eva tropí hlouposti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.11.2020 Sex noci svatojánské19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
13.11.2020 Cry Baby Cry19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.11.2020 Kočkožrout19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.11.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.11.2020 Parfém v podezření17:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.11.2020 Čas pod psa19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
14.11.2020 Hamlet19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.11.2020 Úhlavní přátelé19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
16.11.2020 Hamlet19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.11.2020 Ženu, nebo život!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.11.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.11.2020 Ani za milión!19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.11.2020 Božská Sarah – přeloženo z 4.5.202019:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.11.2020 Hrdinové19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.11.2020 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.11.2020 Poslední aristokratka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
19.11.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.11.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
19.11.2020 Hraběnka19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.11.2020 Ze života Čapka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.11.2020 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.11.2020 Lakomec19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
21.11.2020 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.11.2020 Ajťáci15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.11.2020 Mezi nebem a zemí15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.11.2020 TIK TIK15:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.11.2020 Ajťáci17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.11.2020 TIK TIK19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
23.11.2020 Drahá legrace19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.11.2020 Dánská dívka19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.11.2020 Natěrač – přeloženo z 24.3.202019:00
úterý Brandýs nad Labem, Městské kino Brandýs nad Labem hodin
24.11.2020 Butch Cassidy a Sundance Kid (western z Bohnic)19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.11.2020 Pohřeb až zítra19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
25.11.2020 Lady Oskar19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.11.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
25.11.2020 Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
26.11.2020 Slušný člověk19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.11.2020 Srdce patří za mříže19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.11.2020 Stvoření světa - bez cenzury15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.11.2020 Normální debil19:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.11.2020 Sex noci svatojánské19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
28.11.2020 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.11.2020 Kauza pražské kavárny19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.11.2020 Pánský klub19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
29.11.2020 Vinetůůů!17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.11.2020 Čas pod psa19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
30.11.2020 Pravda19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.11.2020 TIK TIK19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
30.11.2020 Cyrano z Bergeracu19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.11.2020 Už je tady zas19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin

Koncert

03.11.2020 Freddie – Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.11.2020 Freddie – Concert Show19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.11.2020 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
14.11.2020 Jana Koubková: Znění a snění19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Muzikál

01.11.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.11.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.11.2020 Sestra v akci – přeloženo z 29.4.202019:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.11.2020 Sestra v akci – přeloženo z 21.5.202019:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.11.2020 Sestra v akci – přeloženo z 22.5.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.11.2020 Sestra v akci – přeloženo z 23.5.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.11.2020 50 odstínů!15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.11.2020 50 odstínů!19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.11.2020 50 odstínů!15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.11.2020 Sestra v akci15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.11.2020 Carmen19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.11.2020 Carmen19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.11.2020 Galileo18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.11.2020 Čas růží – přeloženo z 14.5.202019:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.11.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.11.2020 Čas růží – přeloženo z 24.4.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.11.2020 Johanka z Arku19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.11.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.11.2020 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.11.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.11.2020 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.11.2020 Johanka z Arku14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.11.2020 Čas růží – přeloženo z 25.4.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
14.11.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.11.2020 Čas růží – přeloženo z 25.4.202019:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
14.11.2020 Johanka z Arku19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.11.2020 Johanka z Arku14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.11.2020 Čas růží – přeloženo z 26.4.202015:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
15.11.2020 Šakalí léta15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.11.2020 Mauglí14:30
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.11.2020 Jeptišky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.11.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.11.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.11.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.11.2020 Addams Family19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
21.11.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.11.2020 Addams Family15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
21.11.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.11.2020 Addams Family19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
21.11.2020 Horečka sobotní noci19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.11.2020 Horečka sobotní noci13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.11.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.11.2020 Addams Family15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
25.11.2020 50 odstínů!19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.11.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.11.2020 Kouř19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.11.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.11.2020 Šakalí léta19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.11.2020 Rebelové19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.11.2020 Krysař – přeloženo z 2.5.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.11.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.11.2020 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.11.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.11.2020 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.11.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.11.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.11.2020 Rebelové19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.11.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.11.2020 Hamlet14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.11.2020 Krysař14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.11.2020 Jeptišky15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.11.2020 Rebelové15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Opereta

18.11.2020 Veselá vdova19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.11.2020 Veselá vdova19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

01.11.2020 Kocourek Modroočko11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.11.2020 Krkonošské pohádky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.11.2020 Krysáci a ztracený Ludvík15:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
08.11.2020 Ať žijí duchové!11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.11.2020 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
14.11.2020 Pat a Mat jedou na dovolenou – přeloženo z 26.4.202015:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
15.11.2020 Lotrando a Zubejda – přeloženo z 25.4.202011:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
15.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
17.11.2020 Maxipes Fík15:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.11.2020 Ferda Mravenec – přeloženo z 29.3.202011:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
21.11.2020 O klukovi z plakátu15:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
21.11.2020 Na výletě v iSvětě15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.11.2020 Velká dobrodružství malého brouka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
28.11.2020 O princezně, která ráčkovala11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
28.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
29.11.2020 O pejskovi a kočičce11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
29.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Vánoční programy

14.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
15.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
21.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
22.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
28.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
28.11.2020 Vánoční koleda14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.11.2020 Vánoční koleda18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2020 Vánoční koleda11:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
29.11.2020 Vánoční koleda15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

15.11.2020 Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka16:00
neděle Praha 6, Divadlo Semafor hodin
22.11.2020 Návštěvní den u Miloslava Šimka16:00
neděle Praha 6, Divadlo Semafor hodin
26.11.2020 Jak Kubrt se sněhurkou jeli vlakem19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 603 805 271 (po-čt: 10-16, pá: 10-13)

Bookmark and Share
TOPlist