Kalendář akcí

Audiokniha

02.12.2020 Vinnetou I – 07. Spojenci Kiowů (1/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
04.12.2020 Cesta do středu Země – 05. Vážné rozhodnutí18:00
pátek On-line vysílání hodin
06.12.2020 Pohádky do ouška – Oddaný přítel (1/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
09.12.2020 Vinnetou I – 07. Spojenci Kiowů (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
11.12.2020 Cesta do středu Země – 06. Přípravy na cestu18:00
pátek On-line vysílání hodin
13.12.2020 Pohádky do ouška – Oddaný přítel (2/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
16.12.2020 Vinnetou I – 07. Spojenci Kiowů (3/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
18.12.2020 Cesta do středu Země – 07. Odjezd18:00
pátek On-line vysílání hodin
20.12.2020 Pohádky do ouška – Jedinečná raketa (1/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
23.12.2020 Vinnetou I – 08. Čekání na Apače (1/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
25.12.2020 Cesta do středu Země – 08. V Kodani18:00
pátek On-line vysílání hodin
27.12.2020 Pohádky do ouška – Jedinečná raketa (2/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
30.12.2020 Vinnetou I – 08. Čekání na Apače (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin

Balet

04.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.12.2020 Louskáček17:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.12.2020 The Best of Swan Lake20:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.12.2020 Louskáček14:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.12.2020 The Best of Swan Lake18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.12.2020 Louskáček15:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.12.2020 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.12.2020 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.12.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.12.2020 Louskáček17:00
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.12.2020 The Best of Swan Lake20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.12.2020 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.12.2020 Louskáček17:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.12.2020 The Best of Swan Lake20:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

27.12.2020 Malý princ na Zemi15:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin

Činohra

01.12.2020 Don Quijote19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.12.2020 Kvartet19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
02.12.2020 S Pydlou v zádech19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
03.12.2020 Mezi nebem a zemí19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.12.2020 Hamlet19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.12.2020 Pravda19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.12.2020 S Pydlou v zádech19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
04.12.2020 Obraz Doriana Graye19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.12.2020 Saxana – přeloženo z 1.5.202014:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.12.2020 2x Woody Allen17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.12.2020 Saxana – přeloženo z 1.5.202018:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.12.2020 Manželský poker19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
07.12.2020 Be My Baby – Buď moje bejby19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
08.12.2020 Na Větrné hůrce19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.12.2020 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.12.2020 Moje hra19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.12.2020 Opala je poklad19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
09.12.2020 Slušný člověk19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.12.2020 Testosteron16:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.12.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.12.2020 V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
10.12.2020 Když se zhasne19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
11.12.2020 Pravda19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.12.2020 Misery19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.12.2020 Manželský poker19:00
pátek Praha 1, Divadlo Palace hodin
12.12.2020 Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.12.2020 Mnoho povyku pro nic17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.12.2020 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.12.2020 Lakomec – přeloženo z 28.5.202019:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.12.2020 Věra19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.12.2020 Rodina je základ státu19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
15.12.2020 Famílie19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.12.2020 Beckham19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.12.2020 Po konci světa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.12.2020 Lady Macbeth z Újezdu19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.12.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.12.2020 Láska v přímém přenosu19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.12.2020 Beckham19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.12.2020 Hraběnka19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
17.12.2020 Dánská dívka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.12.2020 Lady Oskar19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.12.2020 Protest/Rest19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.12.2020 Cyrano z Bergeracu19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.12.2020 Normální debil19:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
19.12.2020 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.12.2020 Kauza pražské kavárny – derniéra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.12.2020 Dánská dívka19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.12.2020 Neperte se, prosím vás19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
21.12.2020 Cyrano z Bergeracu19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.12.2020 Ani spolu, ani bez sebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.12.2020 Cry Baby Cry19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
26.12.2020 Mezi nebem a zemí15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.12.2020 Eva tropí hlouposti15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.12.2020 Normální debil19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.12.2020 Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
29.12.2020 Natěrač19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
30.12.2020 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.12.2020 Vzpoura nevěst19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
31.12.2020 Odpočívej ve svém pokoji13:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
31.12.2020 Testosteron14:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.12.2020 Příště ho zabiju sám! – Silvestr 202014:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
31.12.2020 Testosteron18:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.12.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny18:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
31.12.2020 Cavewoman – Silvestr 202018:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
31.12.2020 Svatba bez obřadu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
31.12.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny21:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Koncert

04.12.2020 Christmas concert17:30
pátek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
05.12.2020 Vánoční koncert - Soprano, Organ and Violin17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
05.12.2020 Christmas concert18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.12.2020 Christmas concert17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
11.12.2020 Buty – přeloženo z 9.4.202019:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.12.2020 Vánoční koncert - Soprano, Organ and Violin17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
12.12.2020 Christmas concert18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
13.12.2020 Freddie - Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.12.2020 Christmas concert17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
19.12.2020 Vánoční koncert - Soprano, Organ and Violin17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
19.12.2020 Christmas concert18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
20.12.2020 Christmas concert17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
25.12.2020 Vánoční koncert - Soprano, Organ and Violin17:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
25.12.2020 Christmas concert17:30
pátek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
26.12.2020 Vánoční koncert - Soprano, Organ and Violin17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
26.12.2020 Christmas concert18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
27.12.2020 Christmas concert17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
31.12.2020 Christmas concert17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

02.12.2020 Šakalí léta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
02.12.2020 Cikáni jdou do nebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.12.2020 Voda (a krev) nad vodou – přeloženo z 5.6.202019:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.12.2020 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.12.2020 Voda (a krev) nad vodou – přeloženo z 9.5.202010:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.12.2020 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.12.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.12.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení – derniéra15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.12.2020 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.12.2020 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.12.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.12.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.12.2020 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.12.2020 50 odstínů!15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.12.2020 Rebelové15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.12.2020 50 odstínů!19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.12.2020 Legenda jménem Holmes – přeloženo z 11.3.202019:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.12.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.12.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.12.2020 Legenda jménem Holmes – přeloženo z 10.4.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.12.2020 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.12.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.12.2020 Vlasy14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.12.2020 Legenda jménem Holmes – přeloženo z 9.5.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.12.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.12.2020 Vlasy19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.12.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.12.2020 Mauglí14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.12.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.12.2020 Miluju tě, ale ...19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
16.12.2020 Čas růží19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.12.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.12.2020 Jeptišky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.12.2020 Čas růží19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.12.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.12.2020 Čas růží – přeloženo z 15.5.202019:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.12.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.12.2020 Čas růží – přeloženo z 16.5.202015:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.12.2020 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.12.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.12.2020 Čas růží – přeloženo z 16.5.202019:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.12.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.12.2020 Krysař14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.12.2020 Čas růží – přeloženo z 17.5.202015:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
20.12.2020 Krysař19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.12.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.12.2020 Mauglí13:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.12.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.12.2020 Mauglí17:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.12.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.12.2020 Princové jsou na draka – přeloženo z 10.10.2020 (původně 18.4.2020)11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.12.2020 Voda (a krev) nad vodou13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.12.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.12.2020 Voda (a krev) nad vodou18:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.12.2020 Cikáni jdou do nebe19:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.12.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.12.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.12.2020 Jeptišky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.12.2020 50 odstínů!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.12.2020 Pomáda19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.12.2020 Pomáda13:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
31.12.2020 Tarzan14:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
31.12.2020 Pomáda18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Pořady pro děti

05.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
05.12.2020 Když je v pekle neděle – mikulášská nadílka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
05.12.2020 Ulice plná kouzel – mikulášská nadílka15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.12.2020 Ať žijí duchové! – přeloženo z 11.10.2020 (původně 19.4.2020)11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
13.12.2020 Krkonošské pohádky – přeloženo z 3.10.2020 (původně 11.4.2020)11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
20.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
20.12.2020 Betlémská hvězda11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
20.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
24.12.2020 Pat a Mat slaví Vánoce – 1. část12:00
čtvrtek On-line vysílání hodin
27.12.2020 Princové jsou na draka – přeloženo z 10.10.2020 (původně 18.4.2020)11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.12.2020 Pat a Mat jedou na dovolenou15:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
31.12.2020 Pat a Mat slaví Vánoce – 2. část12:00
čtvrtek On-line vysílání hodin

Pro celou rodinu

23.12.2020 Louskáček17:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.12.2020 Louskáček14:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.12.2020 Louskáček15:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.12.2020 Louskáček17:00
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.12.2020 Louskáček17:00
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Talk show

31.12.2020 Testovací pořad10:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin

Vánoční programy

05.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
06.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
09.12.2020 Pohoda Vánoc19:00
středa Praha 6, Divadlo Semafor hodin
13.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.12.2020 Vánoční koleda14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.12.2020 Vánoční koleda18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.12.2020 Kouzelné Vánoce11:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
20.12.2020 Vánoční koleda11:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.12.2020 Betlémská hvězda11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
20.12.2020 Kouzelné Vánoce14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
20.12.2020 Radujme se, veselme se!15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.12.2020 Vánoční koleda15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.12.2020 Vánoční koleda13:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.12.2020 Vánoční koleda17:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.12.2020 Vánoční koleda14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.12.2020 Vánoční koleda18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.12.2020 Vánoční koleda11:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.12.2020 Vánoční koleda15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

01.12.2020 Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
09.12.2020 Pohoda Vánoc19:00
středa Praha 6, Divadlo Semafor hodin
27.12.2020 Zdeněk Izer na plný coole!16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
30.12.2020 Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka19:00
středa Praha 6, Divadlo Semafor hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 603 805 271 (pondělí-pátek: 10:00-14:00)

Bookmark and Share
TOPlist