Kalendář akcí

Balet

01.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.03.2020 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.03.2020 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.03.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.03.2020 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.03.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

01.03.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
01.03.2020 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
01.03.2020 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
02.03.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.03.2020 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
02.03.2020 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
03.03.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.03.2020 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
03.03.2020 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
04.03.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.03.2020 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
04.03.2020 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.03.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.03.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
05.03.2020 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.03.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.03.2020 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
06.03.2020 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
07.03.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.03.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
07.03.2020 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
08.03.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.03.2020 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
08.03.2020 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
09.03.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.03.2020 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
09.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
10.03.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.03.2020 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
10.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
11.03.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.03.2020 Cabinet20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
11.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
12.03.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.03.2020 Galaxia20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
12.03.2020 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
13.03.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.03.2020 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
13.03.2020 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.03.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.03.2020 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.03.2020 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
15.03.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.03.2020 Afrikania20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
15.03.2020 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
16.03.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.03.2020 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
16.03.2020 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.03.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.03.2020 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
17.03.2020 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
18.03.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.03.2020 Galaxia20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
18.03.2020 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
19.03.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.03.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
19.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.03.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
21.03.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.03.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
21.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.03.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.03.2020 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
22.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
23.03.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.03.2020 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
23.03.2020 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
24.03.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.03.2020 Galaxia20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
24.03.2020 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
25.03.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.03.2020 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
25.03.2020 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
26.03.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.03.2020 Black Box20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
26.03.2020 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
27.03.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.03.2020 Afrikania20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
27.03.2020 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
28.03.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.03.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
28.03.2020 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.03.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.03.2020 Afrikania20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
29.03.2020 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
30.03.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.03.2020 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
30.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
31.03.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
31.03.2020 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
31.03.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin

Činohra

01.03.2020 Dánská dívka15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.03.2020 Sex noci svatojánské15:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
01.03.2020 V Paříži bych tě nečekala, tatínku16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
01.03.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
01.03.2020 Divadlo Spektákl - Maryšo! Evo! Dom!20:00
neděle Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.03.2020 Drahá legrace19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
02.03.2020 Parfém v podezření19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
02.03.2020 Kočkožrout19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.03.2020 Tři muži na špatné adrese19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
02.03.2020 K.Š.E.F.T.19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
03.03.2020 Šašek a syn19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.03.2020 Generálka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
03.03.2020 Mezi nebem a zemí19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.03.2020 Lordi19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.03.2020 Pankrác '4519:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.03.2020 Art19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.03.2020 K.Š.E.F.T.19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
04.03.2020 S Pydlou v zádech19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
04.03.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
04.03.2020 Tramvaj do stanice Touha19:00
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
04.03.2020 Hamlet19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.03.2020 Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.03.2020 Sex pro pokročilé19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.03.2020 Eva tropí hlouposti19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.03.2020 Úhlavní přátelé19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
05.03.2020 Zabít Johnnyho Glendenninga19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.03.2020 Americký bizon19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
06.03.2020 Vzhůru do divočiny!19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.03.2020 Ani za milión!19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
06.03.2020 Scény z manželského života19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.03.2020 Srdce patří za mříže19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.03.2020 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.03.2020 Tanec bláznů19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
07.03.2020 Saxana14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.03.2020 Saxana18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.03.2020 Čas pod psa19:00
sobota Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
08.03.2020 Saxana11:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.03.2020 Saxana15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.03.2020 Skleněný zvěřinec19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
09.03.2020 Osiřelý západ19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
10.03.2020 Cizinec19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.03.2020 Protest/Rest19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.03.2020 Ujetá ruka19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
11.03.2020 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.03.2020 Happy Chicken CZ - Drůbeží farma19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
11.03.2020 Na větrné hůrce19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.03.2020 Herecké studio ŠD: U Temné Irmy a chromé Krásky19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.03.2020 Manželské vraždění19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
11.03.2020 Urna na prázdném jevišti19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
12.03.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.03.2020 Čelisti reloaded19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.03.2020 Už je tady zas19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
12.03.2020 Ujetá ruka19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
13.03.2020 Bond / Medea19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.03.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.03.2020 Pohřeb až zítra19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.03.2020 Je úchvatná19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
13.03.2020 Léda19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
14.03.2020 Tři letušky v posteli15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.03.2020 Poutníci do Lhasy19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
15.03.2020 Testosteron15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.03.2020 Řádí jako tajfun15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.03.2020 Caveman19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
16.03.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
16.03.2020 Kočkožrout19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.03.2020 Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
17.03.2020 Vinetůůů!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.03.2020 Bratr spánku19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.03.2020 Don Šajn19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.03.2020 Zahraj to znovu, Same19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.03.2020 Dámský krejčí19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
18.03.2020 Eva tropí hlouposti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.03.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.03.2020 Krysař19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.03.2020 Bůh masakru19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
19.03.2020 Úhlavní přátelé19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
19.03.2020 Ženu, nebo život!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.03.2020 Hamlet19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.03.2020 Bratři Karamazovi19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
20.03.2020 Výjimečný stav19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.03.2020 Cry baby cry19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.03.2020 Dámský krejčí19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
21.03.2020 Pravda15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.03.2020 Cry baby cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.03.2020 Slušný člověk19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.03.2020 Zrada19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
22.03.2020 Parfém v podezření17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.03.2020 Lakomec19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.03.2020 Šoa19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.03.2020 Takový žertík19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.03.2020 Osiřelý západ19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
24.03.2020 Čas pod psa19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.03.2020 Tři letušky v posteli19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.03.2020 Obraz Doriana Graye19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.03.2020 Práskni do bot19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
25.03.2020 Nora (domeček pro panenky)19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
25.03.2020 Na větrné hůrce19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
25.03.2020 Maska a tvář19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
26.03.2020 Cizinec19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.03.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.03.2020 Bůh masakru19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
27.03.2020 Výjimečný stav19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.03.2020 Vinetůůů!19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.03.2020 Pankrác '4519:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.03.2020 K.Š.E.F.T.19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
28.03.2020 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.03.2020 Stvoření světa - bez cenzury17:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.03.2020 Kati19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
29.03.2020 Dánská dívka15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.03.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.03.2020 Splašené nůžky19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.03.2020 Vyhazovači19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.03.2020 Pohřeb až zítra19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
31.03.2020 Srnky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.03.2020 Don Juan19:00
úterý Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
31.03.2020 Ženu, nebo život!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.03.2020 Naprostí cizinci19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin

Koncert

02.03.2020 Music of Prague Castle16:30
pondělí Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
07.03.2020 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
07.03.2020 Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
08.03.2020 Freddie - Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.03.2020 Music of Prague Castle16:30
pondělí Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.03.2020 Freddie - Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.03.2020 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
14.03.2020 Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.03.2020 Music of Prague Castle16:30
pondělí Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.03.2020 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
21.03.2020 Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.03.2020 Steamboat Stompers19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.03.2020 Music of Prague Castle16:30
pondělí Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
28.03.2020 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
28.03.2020 Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
30.03.2020 Music of Prague Castle16:30
pondělí Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

01.03.2020 Voda (a krev) nad vodou13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.03.2020 Mefisto14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.03.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.03.2020 Addams Family19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.03.2020 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.03.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
06.03.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.03.2020 50 odstínů!19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.03.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
07.03.2020 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.03.2020 Addams Family15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.03.2020 Addams Family19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.03.2020 Pomáda19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.03.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
08.03.2020 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.03.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
08.03.2020 Addams Family15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
11.03.2020 50 odstínů!19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.03.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.03.2020 50 odstínů!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.03.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.03.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
13.03.2020 Šakalí léta19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.03.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.03.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
14.03.2020 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.03.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.03.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
15.03.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.03.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
17.03.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.03.2020 Galileo18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.03.2020 Evita19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.03.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.03.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
21.03.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.03.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
21.03.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.03.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
22.03.2020 Galileo14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.03.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
22.03.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.03.2020 Jeptišky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.03.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.03.2020 Jesus Christ Superstar19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.03.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.03.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
27.03.2020 Jesus Christ Superstar19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.03.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.03.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
28.03.2020 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.03.2020 Jesus Christ Superstar15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
28.03.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.03.2020 Šíleně smutná princezna18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.03.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
29.03.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.03.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin

Opereta

15.03.2020 Veselá vdova15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.03.2020 Veselá vdova19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.03.2020 Veselá vdova19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

07.03.2020 O pejskovi a kočičce11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.03.2020 S kouzly kolem světa!14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
07.03.2020 Maxipes Fík15:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
08.03.2020 Lotrando a Zubejda11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.03.2020 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
21.03.2020 Ulice plná kouzel15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.03.2020 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

01.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.03.2020 Louskáček18:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Zábavné pořady

07.03.2020 Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka16:00
sobota Praha 6, Divadlo Semafor hodin
08.03.2020 Zdeněk Izer na plný coole!16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.03.2020 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
14.03.2020 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
22.03.2020 Celebrity19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po+st: 12-18, út+čt: 9-13)

Bookmark and Share
TOPlist