Kalendář akcí

Audiokniha

03.04.2022 Božena Němcová – O třech zakletých knížatech (4/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
06.04.2022 Vinnetou II – 31. V pasti (5/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
10.04.2022 Hans Christian Andersen – Slavík (1/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin

Balet

03.04.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.04.2022 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.04.2022 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.04.2022 Louskáček18:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.04.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.04.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.04.2022 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.04.2022 Garderobiér19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
02.04.2022 Duety14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.04.2022 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.04.2022 Revizor14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.04.2022 Dánská dívka15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.04.2022 4 sestry19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
04.04.2022 Přátelák – přeloženo z 28.2.202219:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
04.04.2022 Příště ho zabiju sám! – přeloženo z 10.12.2021 a 14.2.202219:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
04.04.2022 Silnice – La Strada19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.04.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.04.2022 Terasa19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.04.2022 Plný kapsy šutrů19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.04.2022 Čochtan vypravuje19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
05.04.2022 Absolvent19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.04.2022 Iliada19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.04.2022 Beckham19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.04.2022 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.04.2022 Adamova jablka19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.04.2022 Zabíjejte popírače klimatických změn19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.04.2022 Občan první jakosti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
07.04.2022 Dokud nás milenky nerozdělí19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
07.04.2022 Poprask na laguně19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.04.2022 Nikdy není pozdě19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.04.2022 Jistě, pane premiére19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.04.2022 Sláva strojů a měst19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
08.04.2022 Drobečky z perníku19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.04.2022 Duety19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.04.2022 Protest/Rest19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
08.04.2022 Jsem doma, zlato! – premiéra19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.04.2022 Muž mojí ženy15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.04.2022 Gin Game19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.04.2022 Vysavač20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.04.2022 Jsem doma, zlato!15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.04.2022 Tři grácie z umakartu19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.04.2022 Gin Game19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
11.04.2022 V Paříži bych tě nečekala, tatínku!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
11.04.2022 Sex pro pokročilé19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.04.2022 Na Větrné hůrce19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.04.2022 Hexenšus19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
11.04.2022 Kvartet19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.04.2022 Takový žertík19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
12.04.2022 Testosteron19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.04.2022 Brouk v hlavě19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.04.2022 Krasavci na chmelu19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
12.04.2022 Hamlet19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.04.2022 Mašíni19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
13.04.2022 Lakomec19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.04.2022 Ať vejde ten pravý19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.04.2022 Šoa19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.04.2022 Poslední aristokratka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.04.2022 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.04.2022 Kočka v oregánu19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.04.2022 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.04.2022 Tři muži na špatné adrese19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.04.2022 Ze života Čapka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.04.2022 Vysavač19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.04.2022 Normální debil19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
19.04.2022 Beckham19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.04.2022 S Pydlou v zádech19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
19.04.2022 Mnoho povyku pro nic19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.04.2022 Práskni do bot19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.04.2022 Don Quijote19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.04.2022 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.04.2022 Slušný člověk19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.04.2022 Vinetůůů!19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
20.04.2022 Charleyova teta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.04.2022 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.04.2022 Tři grácie z umakartu19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.04.2022 Cavewoman19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
21.04.2022 Hrdý Budžes19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.04.2022 Lady Macbeth z Újezdu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.04.2022 Už je tady zas19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
22.04.2022 Muž mojí ženy19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.04.2022 Příliš drahý jed19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.04.2022 Lakomec19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.04.2022 Pánský klub19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.04.2022 Absolvent15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.04.2022 Parfém v podezření15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.04.2022 Příbuzné si nevybíráme19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
24.04.2022 Odpočívej ve svém pokoji14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.04.2022 Víš přece, že neslyším, když teče voda – přeloženo z 30.1.202219:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
24.04.2022 Gin Game19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
25.04.2022 A do pyžam!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
25.04.2022 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
25.04.2022 Ajťáci19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.04.2022 Další roky ve stejnou dobu19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.04.2022 Naprostí cizinci19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
26.04.2022 Dánská dívka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.04.2022 Bez roucha – derniéra19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.04.2022 Misery19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.04.2022 Caveman19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
26.04.2022 Veletoč19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.04.2022 Pohřeb až zítra19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
26.04.2022 Občan první jakosti19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.04.2022 Caveman19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
27.04.2022 Testosteron19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.04.2022 Revizor19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.04.2022 Cry Baby Cry19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.04.2022 Pusťte mě ven!19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.04.2022 Manželské vraždění19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
28.04.2022 Pravda19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.04.2022 Brouk v hlavě19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.04.2022 Pro tebe cokoliv19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.04.2022 AI: Když robot píše hru19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.04.2022 Blbec k večeři19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.04.2022 Tři letušky v posteli19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.04.2022 Mašíni19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
30.04.2022 Ženu, nebo život!15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.04.2022 Saturnin19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin

Koncert

02.04.2022 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
03.04.2022 Freddie – Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.04.2022 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
10.04.2022 Václav Neckář & Bacily – přeloženo z 8.9.2020 , 26.1.2021 a 30.1.202219:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.04.2022 Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Zrcadlové kapli18:00
pátek Praha 1, Klementinum hodin
16.04.2022 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
16.04.2022 Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Zrcadlové kapli18:00
sobota Praha 1, Klementinum hodin
23.04.2022 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
24.04.2022 Gospel Time Party Zuzany Stirské18:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
27.04.2022 Marcel Zmožek19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
28.04.2022 Freddie – Concert Show19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.04.2022 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

01.04.2022 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.04.2022 Jeptišky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.04.2022 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
02.04.2022 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
02.04.2022 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
02.04.2022 Dracula15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.04.2022 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
02.04.2022 Dracula19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.04.2022 Čochtan vypravuje19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.04.2022 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
08.04.2022 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.04.2022 Cabaret19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.04.2022 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.04.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.04.2022 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.04.2022 Cabaret17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.04.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.04.2022 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.04.2022 Kouř19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.04.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.04.2022 Jeptišky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.04.2022 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
16.04.2022 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.04.2022 Šakalí léta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.04.2022 Johanka z Arku19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.04.2022 Rebelové19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
23.04.2022 Johanka z Arku14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.04.2022 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.04.2022 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.04.2022 Kouř15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.04.2022 Jeptišky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.04.2022 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.04.2022 Addams Family19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
29.04.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.04.2022 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.04.2022 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.04.2022 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.04.2022 Addams Family15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

02.04.2022 O loupežníku Rumcajsovi11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.04.2022 Příhody včelích medvídků11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.04.2022 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.04.2022 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.04.2022 Ferda Mravenec11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.04.2022 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
24.04.2022 Krkonošské pohádky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.04.2022 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Pro celou rodinu

10.04.2022 Malý princ14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.04.2022 Louskáček18:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.04.2022 Smolíkovi14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.04.2022 Malý princ14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Talk show

06.04.2022 Na kus řeči s Jiřinou Bohdalovou19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Zábavné pořady

06.04.2022 Lukáš Pavlásek: Planeta slepic19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
09.04.2022 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
10.04.2022 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share