Kalendář akcí

Audiokniha

03.11.2021 Vinnetou II – 09. Setkání v Matagordě (5/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
05.11.2021 První kniha džunglí – 08. Tygr, tygr! (1/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
07.11.2021 Hans Christian Andersen – Čarovná truhlice18:00
neděle On-line vysílání hodin
10.11.2021 Vinnetou II – 10. Nové stopy (1/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
12.11.2021 První kniha džunglí – 09. Tygr, tygr! (2/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
14.11.2021 Božena Němcová – Sedmero krkavců (1/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
17.11.2021 Vinnetou II – 11. Nové stopy (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
19.11.2021 První kniha džunglí – 10. Tygr, tygr! (3/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
21.11.2021 Božena Němcová – Sedmero krkavců (2/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
24.11.2021 Vinnetou II – 12. Nové stopy (3/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
26.11.2021 První kniha džunglí – 11. Bílý lachtan (1/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
28.11.2021 Božena Němcová – Sedmero krkavců (3/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin

Balet

13.11.2021 The Best of Swan Lake21:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.11.2021 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.11.2021 Louskáček18:00
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.11.2021 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
01.11.2021 Pusťte mě ven!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.11.2021 Kdo je pan Schmitt?19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.11.2021 Pankrác '4519:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.11.2021 Práskni do bot19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
02.11.2021 Holky jako květ19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
02.11.2021 Kočkožrout19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.11.2021 Po konci světa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.11.2021 Začínáme končit19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.11.2021 Tři letušky v posteli19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.11.2021 Manželské vraždění19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
04.11.2021 Testosteron19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.11.2021 Duety19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
04.11.2021 Pardon, pane premiére!19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
04.11.2021 Zabíjejte popírače klimatických změn19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.11.2021 Sláva strojů a měst19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
05.11.2021 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.11.2021 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.11.2021 Protest/Rest19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.11.2021 Poslední aristokratka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
06.11.2021 Bosé nohy v parku19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
06.11.2021 Vysavač20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.11.2021 Eva tropí hlouposti15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.11.2021 Pánský klub19:30
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
08.11.2021 Tři grácie z umakartu19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.11.2021 S Pydlou v zádech19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
08.11.2021 Jistě, pane premiére19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.11.2021 Věra – přeloženo z 30.4., 25.9.2020, 19.1. a 9.6.202119:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.11.2021 Hamlet19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.11.2021 Není Korona jako Corona19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
09.11.2021 2x Woody Allen19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.11.2021 Misery – přeloženo z 24.9.2020, 27.1. a 20.5.202119:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.11.2021 Ani spolu, ani bez sebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.11.2021 Sen noci svatojánské / A Midsummer Night's Dream19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.11.2021 Normální debil – přeloženo z 18.4.,23.10.2020 a 21.1., 18.5.202119:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
11.11.2021 Hra, která se zvrtla – přeloženo z 26.3. a 26.11.202019:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.11.2021 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
11.11.2021 Tři grácie z umakartu19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.11.2021 Lady Macbeth z Újezdu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.11.2021 Slušný člověk19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.11.2021 Sexem ke štěstí19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
12.11.2021 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.11.2021 Tři grácie z umakartu19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.11.2021 Cyrano z Bergeracu19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.11.2021 Sex pro pokročilé14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.11.2021 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.11.2021 Parfém v podezření15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.11.2021 Hra, která se zvrtla15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.11.2021 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.11.2021 AI: Když robot píše hru19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
13.11.2021 Saturnin19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
13.11.2021 Hra, která se zvrtla19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.11.2021 Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.11.2021 Rukojmí bez rizika – přeloženo z 7.4., 15.11.2020, 28.2. a 1.6.202119:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
14.11.2021 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.11.2021 Drobečky z perníku – přeloženo z 26.3., 17.11.2020 a 4.2.202119:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
15.11.2021 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.11.2021 Kdes to byl(a) v noci19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.11.2021 Sex pro pokročilé19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.11.2021 Splašené nůžky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.11.2021 Terasa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.11.2021 Mašíni19:30
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.11.2021 Žena za pultem 2: Pult osobnosti15:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.11.2021 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.11.2021 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.11.2021 Vše o mužích19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.11.2021 Kvartet19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.11.2021 Veletoč19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.11.2021 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.11.2021 Adamova jablka19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.11.2021 Vše o mužích19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.11.2021 Tři muži na špatné adrese19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.11.2021 Srnky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.11.2021 Ať vejde ten pravý19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.11.2021 Šoa19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.11.2021 Mašíni19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.11.2021 Zázračné cvičení aneb Kámasútra manželství11:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
20.11.2021 Odpočívej ve svém pokoji14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.11.2021 S tvojí dcerou ne! – přeloženo z 19.4., 1.11.2020 a 31.1.202116:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
21.11.2021 Zázračné cvičení aneb Kámasútra manželství19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
21.11.2021 Charleyova teta19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
22.11.2021 Holky jako květ19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.11.2021 Kurz negativního myšlení19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.11.2021 Další roky ve stejnou dobu19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.11.2021 Baronky19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.11.2021 Cyrano z Bergeracu19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.11.2021 Vysavač19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.11.2021 Zázračné cvičení aneb Kámasútra manželství19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.11.2021 Ze života Čapka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.11.2021 Iliada19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.11.2021 Lakomec19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.11.2021 S Pydlou v zádech19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
24.11.2021 Be My Baby – Buď moje bejby19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
24.11.2021 Tančírna19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.11.2021 Eva tropí hlouposti19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.11.2021 Ženu, nebo život!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.11.2021 Zahraj to znovu, Same19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.11.2021 Ajťáci15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.11.2021 Mezi nebem a zemí15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.11.2021 Bez roucha17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.11.2021 A do pyžam! – přeloženo z 27.4. , 27.10.2020 a 30.1. a 4.5.202119:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
27.11.2021 Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.11.2021 Sláva strojů a měst19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
28.11.2021 Řádí jako tajfun15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.11.2021 Filumena Marturano16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.11.2021 Mnoho povyku pro nic17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.11.2021 Dánská dívka19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.11.2021 Duety19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2021 Jistě, pane premiére19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.11.2021 S Pydlou v zádech19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
30.11.2021 Adamova jablka19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.11.2021 Kdes to byl(a) v noci19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Koncert

02.11.2021 Robert Křesťan a Druhá tráva19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
04.11.2021 Hop Trop19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
06.11.2021 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
08.11.2021 Freddie – Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.11.2021 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
20.11.2021 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.11.2021 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.11.2021 Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Zrcadlové kapli18:00
sobota Praha 1, Klementinum hodin

Muzikál

02.11.2021 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.11.2021 Šakalí léta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.11.2021 Horečka sobotní noci19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.11.2021 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.11.2021 Horečka sobotní noci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.11.2021 Čas růží19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.11.2021 Cabaret19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.11.2021 Funny Girl – přeloženo z 22.5., 13.11.2020 a 9.4.202114:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.11.2021 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.11.2021 Horečka sobotní noci14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.11.2021 Kouř15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.11.2021 Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.11.2021 Cabaret17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
06.11.2021 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.11.2021 50 odstínů!19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.11.2021 50 odstínů!14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.11.2021 Cabaret17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.11.2021 Miluju tě, ale ...19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Palace hodin
12.11.2021 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.11.2021 Robin Hood19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.11.2021 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.11.2021 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.11.2021 Robin Hood14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.11.2021 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.11.2021 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.11.2021 Robin Hood19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.11.2021 Sestra v akci15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
16.11.2021 Jeptišky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.11.2021 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.11.2021 Cikáni jdou do nebe19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.11.2021 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.11.2021 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.11.2021 Cikáni jdou do nebe15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.11.2021 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.11.2021 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.11.2021 Cikáni jdou do nebe15:30
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.11.2021 Kouř19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.11.2021 Šakalí léta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.11.2021 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.11.2021 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.11.2021 Rebelové19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.11.2021 Vlasy14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.11.2021 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.11.2021 Vlasy19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.11.2021 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Opereta

03.11.2021 Veselá vdova19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

06.11.2021 Zimní příhody včelích medvídků11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.11.2021 O pejskovi a kočičce11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.11.2021 Brouk Pytlík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.11.2021 O loupežníku Rumcajsovi11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.11.2021 Lotrando a Zubejda15:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.11.2021 Krkonošské pohádky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.11.2021 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
21.11.2021 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.11.2021 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.11.2021 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
28.11.2021 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Pro celou rodinu

07.11.2021 Malý princ – přeloženo z 13.12.2020 a 16.5.202114:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.11.2021 Smolíkovi19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.11.2021 Louskáček18:00
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Vánoční programy

27.11.2021 Vánoční koleda14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.11.2021 Vánoční koleda18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.11.2021 Vánoční koleda15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

06.11.2021 Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech! – přeloženo z 20.4., 4.11.2020 a 3.2.202119:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.11.2021 Zdeněk Izer na plný coole! – přeloženo z 16.10.2020, 25.1. a 19.5.202119:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
18.11.2021 Návštěvní den u Miloslava Šimka19:00
čtvrtek Praha 6, Divadlo Semafor hodin
29.11.2021 One Knor Show19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share