Letní scéna Harfa 2022

Kalendář akcí

Audiokniha

02.03.2022 Vinnetou II – 26. Juarez nebo Maxmilián (4/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
04.03.2022 Sherlock Holmes – 02. Skandál v Čechách (2/5)18:00
pátek On-line vysílání hodin
06.03.2022 Božena Němcová – O zlatých zámcích (3/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
09.03.2022 Vinnetou II – 27. V pasti (1/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
11.03.2022 Sherlock Holmes – 03. Skandál v Čechách (3/5)18:00
pátek On-line vysílání hodin
13.03.2022 Božena Němcová – O třech zakletých knížatech (1/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
16.03.2022 Vinnetou II – 28. V pasti (2/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
18.03.2022 Sherlock Holmes – 04. Skandál v Čechách (4/5)18:00
pátek On-line vysílání hodin
20.03.2022 Božena Němcová – O třech zakletých knížatech (2/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
23.03.2022 Vinnetou II – 29. V pasti (3/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
25.03.2022 Sherlock Holmes – 05. Skandál v Čechách (5/5)18:00
pátek On-line vysílání hodin
27.03.2022 Božena Němcová – O třech zakletých knížatech (3/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
30.03.2022 Vinnetou II – 30. V pasti (4/5)18:00
středa On-line vysílání hodin

Balet

06.03.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.03.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.03.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.03.2022 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.03.2022 The Best of Swan Lake19:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.03.2022 Hrdý Budžes19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.03.2022 Mašíni19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
01.03.2022 Na Větrné hůrce19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.03.2022 Adamova jablka19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.03.2022 Hraběnka – přeloženo z 27.10.2020 a 8.3. a 25.11.202119:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
03.03.2022 Testosteron19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.03.2022 Ze života Čapka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
03.03.2022 Ať vejde ten pravý19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.03.2022 Ženu, nebo život!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.03.2022 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.03.2022 Ajťáci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
05.03.2022 Tři grácie z umakartu14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.03.2022 Tři letušky v posteli15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
05.03.2022 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.03.2022 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.03.2022 Odpočívej ve svém pokoji14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.03.2022 Eva tropí hlouposti15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.03.2022 Vysavač19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.03.2022 Pánský klub19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
07.03.2022 Misery19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.03.2022 Poslední aristokratka19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
07.03.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
08.03.2022 Lakomec19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.03.2022 Absolvent19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
08.03.2022 Práskni do bot19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.03.2022 Revizor19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.03.2022 Lady Macbeth z Újezdu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.03.2022 Slušný člověk19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.03.2022 Sbohem, zůstávám!19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.03.2022 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.03.2022 Naprostí cizinci19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
11.03.2022 Muž mojí ženy19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.03.2022 Sláva strojů a měst19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
12.03.2022 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.03.2022 Poprask na laguně19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.03.2022 Duety19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.03.2022 Příliš drahý jed19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
15.03.2022 Moje hra19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.03.2022 Gin Game19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
15.03.2022 Šoa19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.03.2022 Láska v přímém přenosu – přeloženo z 19.10. a 20.12.202119:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.03.2022 Saturnin19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
16.03.2022 Parfém v podezření19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.03.2022 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.03.2022 Ze života Čapka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.03.2022 Zabíjejte popírače klimatických změn19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.03.2022 Srnky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.03.2022 Beckham19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.03.2022 Manželské vraždění19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.03.2022 AI: Když robot píše hru19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.03.2022 Dánská dívka15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.03.2022 Pánský klub19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
19.03.2022 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.03.2022 Vysavač20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.03.2022 Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.03.2022 Vyhazovači15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.03.2022 Testosteron19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.03.2022 Revizor19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.03.2022 Protest/Rest19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.03.2022 Bez předsudků19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.03.2022 Splašené nůžky19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.03.2022 Muž mojí ženy19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.03.2022 Když se zhasne19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.03.2022 Takový žertík19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.03.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.03.2022 Bond / Medea19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.03.2022 Srnky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.03.2022 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.03.2022 Brouk v hlavě14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.03.2022 Vinetůůů!15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.03.2022 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.03.2022 Občan první jakosti19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.03.2022 Ajťáci19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.03.2022 Beckham19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.03.2022 Láska a párečky19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
29.03.2022 Duety19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.03.2022 Absolvent19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.03.2022 Gin Game19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
29.03.2022 Pohřeb až zítra19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
29.03.2022 Veletoč19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.03.2022 Pravda19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.03.2022 Věra19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.03.2022 Charleyova teta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
30.03.2022 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.03.2022 Poprask na laguně19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
31.03.2022 Veselé Velikonoce19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
31.03.2022 Pusťte mě ven!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Koncert

05.03.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
10.03.2022 Freddie – Concert Show19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.03.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
19.03.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.03.2022 Freddie – Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.03.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

01.03.2022 Šakalí léta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
02.03.2022 Kouř19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.03.2022 Sestra v akci19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
04.03.2022 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.03.2022 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.03.2022 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.03.2022 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.03.2022 Vlasy14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.03.2022 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.03.2022 Jeptišky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.03.2022 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.03.2022 Jeptišky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.03.2022 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.03.2022 Legenda jménem Holmes19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.03.2022 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.03.2022 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
15.03.2022 Kouř19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.03.2022 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.03.2022 50 odstínů!19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.03.2022 Rebelové19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.03.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.03.2022 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.03.2022 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.03.2022 50 odstínů!14:30
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.03.2022 Rebelové15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.03.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.03.2022 Šakalí léta15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.03.2022 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.03.2022 Robin Hood19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.03.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.03.2022 Robin Hood14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.03.2022 Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.03.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.03.2022 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.03.2022 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
27.03.2022 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.03.2022 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.03.2022 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.03.2022 Jesus Christ Superstar19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
31.03.2022 Kouř19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
31.03.2022 Jesus Christ Superstar19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

05.03.2022 Brouk Pytlík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
12.03.2022 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
20.03.2022 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
26.03.2022 Krkonošské pohádky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
26.03.2022 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
27.03.2022 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin

Pro celou rodinu

10.03.2022 Malý princ19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.03.2022 Smolíkovi – přeloženo ze 7.6., 6.12.2020, 23.5. a 5.12.202114:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.03.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.03.2022 Malý princ14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Talk show

18.03.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi? – přeloženo z 5.11.202119:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin

Zábavné pořady

01.03.2022 Adéla Elbel: První poločas rozpadu19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
05.03.2022 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
18.03.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi? – přeloženo z 5.11.202119:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
20.03.2022 Lukáš Pavlásek: Planeta slepic17:00
neděle Liteň, Kino Liteň hodin
28.03.2022 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-čt: 10:00-16:00)

Bookmark and Share