Kalendář akcí

Audiokniha

02.02.2022 Vinnetou II – 22. Nebezpečná hra (5/5)18:00
středa On-line vysílání hodin
04.02.2022 První kniha džunglí – 19. Služebníci Jejího veličenstva (1/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
06.02.2022 Hans Christian Andersen – Sněhová královna (6/7)18:00
neděle On-line vysílání hodin
09.02.2022 Vinnetou II – 23. Juarez nebo Maxmilián (1/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
11.02.2022 První kniha džunglí – 20. Služebníci Jejího veličenstva (2/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
13.02.2022 Hans Christian Andersen – Sněhová královna (7/7)18:00
neděle On-line vysílání hodin
16.02.2022 Vinnetou II – 24. Juarez nebo Maxmilián (2/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
18.02.2022 První kniha džunglí – 21. Služebníci Jejího veličenstva (3/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
20.02.2022 Božena Němcová – O zlatých zámcích (1/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
23.02.2022 Vinnetou II – 25. Juarez nebo Maxmilián (3/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
25.02.2022 Sherlock Holmes – 01. Skandál v Čechách (1/5)18:00
pátek On-line vysílání hodin
27.02.2022 Božena Němcová – O zlatých zámcích (2/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin

Balet

06.02.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.02.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.02.2022 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.02.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.02.2022 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.02.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.02.2022 Dánská dívka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.02.2022 Duety19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
01.02.2022 Na Větrné hůrce19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.02.2022 Naprostí cizinci19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
01.02.2022 Terasa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
02.02.2022 Božská Sarah19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
02.02.2022 Pravda19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
02.02.2022 Lady Macbeth z Újezdu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.02.2022 Slušný člověk19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.02.2022 Garderobiér19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.02.2022 Hrdý Budžes – přeloženo z 29.11.202119:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.02.2022 Testosteron19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.02.2022 Brouk v hlavě19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
03.02.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.02.2022 Šoa19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.02.2022 Ať vejde ten pravý19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.02.2022 Pánský klub19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
05.02.2022 Vysavač19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.02.2022 Revizor14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.02.2022 Na poslední chvíli19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
06.02.2022 Saturnin19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
07.02.2022 Žena, která uvařila svého manžela19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
07.02.2022 Pohřeb až zítra19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
08.02.2022 Famílie19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
08.02.2022 Tři grácie z umakartu19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.02.2022 Ze života Čapka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
08.02.2022 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.02.2022 Blbec k večeři19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.02.2022 Královny19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
09.02.2022 Pro tebe cokoliv19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.02.2022 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.02.2022 Vysavač19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.02.2022 Adamova jablka19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.02.2022 S Pydlou v zádech19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
10.02.2022 Na Větrné hůrce19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.02.2022 Sen noci svatojánské / A Midsummer Night's Dream19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.02.2022 Pravda19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.02.2022 Příliš drahý jed19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.02.2022 Mašíni19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
12.02.2022 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
12.02.2022 Hra, která se zvrtla19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.02.2022 Famílie15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
13.02.2022 Ajťáci15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.02.2022 Skleněný zvěřinec – přeloženo z 17.10.202116:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
13.02.2022 Příbuzné si nevybíráme19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
14.02.2022 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.02.2022 Začínáme končit19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.02.2022 Scény z manželského života19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.02.2022 Gin Game19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.02.2022 Jistě, pane premiére19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.02.2022 Duety19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.02.2022 Cyrano z Bergeracu19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
15.02.2022 Gin Game19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
15.02.2022 Ajťáci19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.02.2022 Drahá legrace19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.02.2022 Dánská dívka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.02.2022 Brouk v hlavě19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.02.2022 Hamlet19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.02.2022 Zabíjejte popírače klimatických změn19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.02.2022 Mašíni19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
16.02.2022 Tři muži na špatné adrese19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.02.2022 Poprask na laguně19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.02.2022 Muž vlastní penis, vagína vlastní ženu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.02.2022 Naprostí cizinci19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.02.2022 Lakomec19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.02.2022 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.02.2022 Muž vlastní penis, vagína vlastní ženu19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.02.2022 Ženu, nebo život!19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.02.2022 Kutloch aneb I muži mají své dny14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.02.2022 Muž mojí ženy15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.02.2022 Adamova jablka19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.02.2022 Odpočívej ve svém pokoji14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.02.2022 Tři letušky v posteli15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
20.02.2022 Pánský klub19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.02.2022 Tři grácie z umakartu19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.02.2022 Pardon, pane premiére!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
21.02.2022 Hrdý Budžes19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.02.2022 Příliš drahý jed19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.02.2022 Už je tady zas19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.02.2022 Po konci světa19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.02.2022 Manželské vraždění19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
22.02.2022 Kvartet19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.02.2022 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.02.2022 Pohřeb až zítra19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.02.2022 Ze života Čapka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
23.02.2022 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.02.2022 Blbec k večeři19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.02.2022 Krasavci na chmelu19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
24.02.2022 Veletoč19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.02.2022 Misery19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.02.2022 AI: Když robot píše hru19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.02.2022 Poslední aristokratka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
24.02.2022 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.02.2022 Muž mojí ženy19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.02.2022 Hrdý Budžes – přeloženo z 12.11.202119:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
25.02.2022 Pankrác '4519:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
25.02.2022 Práskni do bot19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
25.02.2022 Další roky ve stejnou dobu19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.02.2022 Kdes to byl(a) v noci17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.02.2022 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
26.02.2022 Protest/Rest19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.02.2022 Eva tropí hlouposti15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.02.2022 Hamlet19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.02.2022 Absolvent19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.02.2022 Iliada19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.02.2022 Pusťte mě ven!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Koncert

05.02.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
06.02.2022 Freddie – Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.02.2022 Dan Bárta & Robert Balzar Trio19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.02.2022 Freddie – Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.02.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
15.02.2022 Ondřej Havelka: Swing nylonového věku19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
19.02.2022 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.02.2022 The Best of Czech and World music17:00
úterý Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.02.2022 Vojtěch Nedvěd & Tie Break19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Muzikál

03.02.2022 Legenda jménem Holmes19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
03.02.2022 Cabaret19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.02.2022 Horečka sobotní noci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.02.2022 Kouř19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.02.2022 Legenda jménem Holmes19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
04.02.2022 Cabaret19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.02.2022 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.02.2022 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.02.2022 Horečka sobotní noci14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.02.2022 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.02.2022 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.02.2022 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.02.2022 Jeptišky15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.02.2022 Čas růží19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.02.2022 50 odstínů!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
11.02.2022 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.02.2022 Šíleně smutná princezna19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.02.2022 Pomáda19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.02.2022 Čas růží19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.02.2022 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.02.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.02.2022 Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.02.2022 Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.02.2022 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 6.6.2020 a 27.3.202118:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.02.2022 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 6.6.2020 a 27.3.202114:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.02.2022 Čas růží15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.02.2022 Šíleně smutná princezna18:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.02.2022 Šakalí léta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.02.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.02.2022 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.02.2022 Addams Family19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.02.2022 Cikáni jdou do nebe19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.02.2022 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.02.2022 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.02.2022 Addams Family15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.02.2022 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.02.2022 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
20.02.2022 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.02.2022 Kouř15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
20.02.2022 Addams Family15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
22.02.2022 Kouř19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.02.2022 Dracula19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.02.2022 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.02.2022 Dracula19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
25.02.2022 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.02.2022 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.02.2022 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.02.2022 Jesus Christ Superstar15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.02.2022 Jesus Christ Superstar19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.02.2022 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Pořady pro děti

05.02.2022 Mrazík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
06.02.2022 O pejskovi a kočičce11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
12.02.2022 Dlouhý, Široký a Bystrozraký – novinka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
13.02.2022 Zimní příhody včelích medvídků11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
19.02.2022 Kocourek Modroočko11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
20.02.2022 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
20.02.2022 S kouzly kolem světa!14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
26.02.2022 Krkonošské pohádky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.02.2022 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin

Pro celou rodinu

07.02.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.02.2022 Šíleně smutná princezna19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.02.2022 Šíleně smutná princezna14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.02.2022 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 6.6.2020 a 27.3.202118:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.02.2022 Šíleně smutná princezna – přeloženo z 6.6.2020 a 27.3.202114:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.02.2022 Šíleně smutná princezna18:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.02.2022 Malý princ14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.02.2022 Smolíkovi14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.02.2022 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Talk show

14.02.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Zábavné pořady

01.02.2022 Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
10.02.2022 Jak Kubrt se sněhurkou jeli vlakem19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.02.2022 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
14.02.2022 Co vy na to, pane Šmoldasi?19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
27.02.2022 Zdeněk Izer na plný coole!16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share