Kalendář akcí

Balet

01.06.2019 Marná opatrnost14:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
01.06.2019 Marná opatrnost19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
02.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.06.2019 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.06.2019 Kafka: Proces19:00
čtvrtek Praha 1, Stavovské divadlo hodin
14.06.2019 Kafka: Proces19:00
pátek Praha 1, Stavovské divadlo hodin
14.06.2019 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.06.2019 Kafka: Proces14:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin
16.06.2019 Kafka: Proces19:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin
16.06.2019 The Best of Swan Lake20:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.06.2019 Kafka: Proces19:00
úterý Praha 1, Stavovské divadlo hodin
20.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
22.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.06.2019 Romeo a Julie19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.06.2019 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.06.2019 Romeo a Julie19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

01.06.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
01.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
01.06.2019 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
01.06.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.06.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
02.06.2019 Cabinet20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
02.06.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.06.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.06.2019 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
03.06.2019 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
03.06.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.06.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.06.2019 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
04.06.2019 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
04.06.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.06.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.06.2019 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.06.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
05.06.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.06.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.06.2019 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.06.2019 Galaxia20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
06.06.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.06.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.06.2019 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
07.06.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
07.06.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.06.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.06.2019 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
08.06.2019 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
08.06.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.06.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.06.2019 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
09.06.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
09.06.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.06.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.06.2019 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
10.06.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.06.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
11.06.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
11.06.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.06.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
12.06.2019 Black Box20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
12.06.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.06.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.06.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
13.06.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
13.06.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.06.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.06.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.06.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
14.06.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.06.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.06.2019 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
15.06.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
15.06.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.06.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.06.2019 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
16.06.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
16.06.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.06.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.06.2019 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.06.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
17.06.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.06.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.06.2019 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
18.06.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
18.06.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.06.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.06.2019 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
19.06.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
19.06.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.06.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.06.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
20.06.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.06.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
21.06.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
21.06.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.06.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.06.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
22.06.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.06.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.06.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
23.06.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
23.06.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.06.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.06.2019 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
24.06.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
24.06.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.06.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.06.2019 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
25.06.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
25.06.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.06.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.06.2019 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
26.06.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
26.06.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.06.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.06.2019 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
27.06.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
27.06.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.06.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.06.2019 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
28.06.2019 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
28.06.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.06.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.06.2019 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.06.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
29.06.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.06.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.06.2019 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
30.06.2019 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
30.06.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin

Činohra

01.06.2019 Modrý pták13:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin
01.06.2019 Kdes to byl(a) v noci17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
01.06.2019 Ujetá ruka19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
02.06.2019 Sen čarovné noci19:00
neděle Praha 1, Národní divadlo hodin
02.06.2019 Pánský klub19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
02.06.2019 Sexuální perverze v Chicagu19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
03.06.2019 Kouzelná země19:00
pondělí Praha 1, Stavovské divadlo hodin
03.06.2019 Frankie & Johnny19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
03.06.2019 Lakomec19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.06.2019 Terasa19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.06.2019 Tramvaj do stanice Touha19:00
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
04.06.2019 Sbohem, zůstávám!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.06.2019 Noční sezóna19:00
úterý Praha 1, Stavovské divadlo hodin
04.06.2019 Shylock19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
04.06.2019 Manon Lescaut19:00
úterý Praha 1, Národní divadlo hodin
04.06.2019 Ženu, nebo život!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.06.2019 Cry Baby Cry19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.06.2019 Černý med19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
05.06.2019 Hrdý Budžes19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.06.2019 4 sestry19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.06.2019 Misantrop19:00
středa Praha 1, Stavovské divadlo hodin
05.06.2019 Shylock19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
05.06.2019 Pravda19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
05.06.2019 Můj nejlepší kamarád19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
05.06.2019 Lordi19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.06.2019 Jistě, pane premiére19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.06.2019 Zrada19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
06.06.2019 Veletoč19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.06.2019 Srnky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.06.2019 Parfém v podezření19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.06.2019 Obraz Doriana Graye19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
06.06.2019 Caveman19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
06.06.2019 FAJNMEN (QED)19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
07.06.2019 Stvoření světa - bez cenzury19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.06.2019 Řemeslníci19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
08.06.2019 S tvojí dcerou ne!17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.06.2019 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.06.2019 Starci na chmelu20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
09.06.2019 Vítejte v Thébách19:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin
09.06.2019 Blbec k večeři19:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.06.2019 Pánský klub19:30
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.06.2019 Kati19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
09.06.2019 Starci na chmelu20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
10.06.2019 Plný kapsy šutrů19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.06.2019 Spalovač mrtvol19:00
pondělí Praha 1, Stavovské divadlo hodin
10.06.2019 Už je tady zas19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
10.06.2019 Art19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.06.2019 Bůh masakru19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
11.06.2019 Bez předsudků19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
11.06.2019 Věra19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.06.2019 Netrpělivost srdce19:00
úterý Praha 1, Stavovské divadlo hodin
11.06.2019 Eva tropí hlouposti19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.06.2019 Scény z manželského života19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.06.2019 Charleyova teta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
11.06.2019 Další roky ve stejnou dobu19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.06.2019 Urna na prázdném jevišti19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
12.06.2019 Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.06.2019 Věra19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.06.2019 Výjimečný stav19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.06.2019 Penzion Ponorka19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
12.06.2019 Sen čarovné noci19:00
středa Praha 1, Národní divadlo hodin
12.06.2019 Ani za milión!19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
12.06.2019 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.06.2019 Paní plukovníková19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
12.06.2019 Tři muži na špatné adrese19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.06.2019 Dámský krejčí19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
12.06.2019 Starci na chmelu20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
13.06.2019 Lady Oskar19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.06.2019 Tři letušky v posteli19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.06.2019 Saturnin19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.06.2019 Kvartet19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.06.2019 Bratři Karamazovi19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
14.06.2019 Starci na chmelu20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
15.06.2019 Eva tropí hlouposti15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.06.2019 Je úchvatná17:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
15.06.2019 Garderobiér17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.06.2019 Noční sezóna19:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin
15.06.2019 Hrdý Budžes19:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
15.06.2019 Léda19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
16.06.2019 Poslední aristokratka19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
16.06.2019 Tanec bláznů19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
16.06.2019 Starci na chmelu20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
17.06.2019 2x Woody Allen19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.06.2019 Titanic19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.06.2019 Čas pod psa19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
17.06.2019 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.06.2019 Sborovna19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
17.06.2019 Po konci světa19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.06.2019 Maska a tvář19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
17.06.2019 Starci na chmelu20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
18.06.2019 Pro tebe cokoliv19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
18.06.2019 Úhlavní přátelé19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.06.2019 Řádí jako tajfun19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.06.2019 Sopranistky19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
18.06.2019 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
19.06.2019 Ani spolu, ani bez sebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.06.2019 Manon Lescaut19:00
středa Praha 1, Národní divadlo hodin
19.06.2019 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.06.2019 Generálka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
19.06.2019 Caveman19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.06.2019 Sopranistky19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
19.06.2019 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
20.06.2019 Kočka v oregánu19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.06.2019 Bond / Medea19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
20.06.2019 Misantrop19:00
čtvrtek Praha 1, Stavovské divadlo hodin
20.06.2019 Víš přece, že neslyším, když teče voda19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
20.06.2019 Pánský klub19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.06.2019 Americký bizon19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
20.06.2019 Vysavač20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
21.06.2019 Bond / Medea19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.06.2019 Sex pro pokročilé20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
22.06.2019 Hvězda19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.06.2019 Brouk v hlavě20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
23.06.2019 Hvězda19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.06.2019 Faust19:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin
23.06.2019 Brouk v hlavě20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
24.06.2019 Netrpělivost srdce19:00
pondělí Praha 1, Stavovské divadlo hodin
24.06.2019 Sopranistky19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
24.06.2019 Brouk v hlavě20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
25.06.2019 Les19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
25.06.2019 Starci na chmelu20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
26.06.2019 Starci na chmelu20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
27.06.2019 Starci na chmelu20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
28.06.2019 Starci na chmelu20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
30.06.2019 Vysavač19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.06.2019 Brouk v hlavě20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin

Koncert

01.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
01.06.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
01.06.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
02.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
02.06.2019 Masters of Classics18:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
03.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
04.06.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.06.2019 Tomáš Kačo - My Home19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
08.06.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
08.06.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.06.2019 Masters of Classics18:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
10.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
10.06.2019 Freddie - Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
11.06.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
13.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
13.06.2019 Karel Plíhal19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.06.2019 Monika Absolonová & Boom! Band Jiřího Dvořáka20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
15.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
15.06.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
15.06.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.06.2019 Masters of Classics18:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
17.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
18.06.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
20.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
22.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.06.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
22.06.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.06.2019 Masters of Classics18:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
24.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
24.06.2019 Freddie - Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.06.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
25.06.2019 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.06.2019 Freddie - Concert Show19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
29.06.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
29.06.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
29.06.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
30.06.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
30.06.2019 Masters of Classics18:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin

Muzikál

01.06.2019 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.06.2019 Fantom opery14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
01.06.2019 Osmý světadíl14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.06.2019 Osmý světadíl14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.06.2019 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
01.06.2019 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.06.2019 Osmý světadíl19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
01.06.2019 Fantom opery19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
01.06.2019 Legenda jménem Holmes19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
02.06.2019 Osmý světadíl13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
02.06.2019 Galileo14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
02.06.2019 Fantom opery14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
02.06.2019 Legenda jménem Holmes15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.06.2019 Legenda jménem Holmes19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.06.2019 Cyrano19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.06.2019 Legenda jménem Holmes19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.06.2019 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.06.2019 Vlasy19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.06.2019 Fantom opery19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
07.06.2019 Legenda jménem Holmes19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.06.2019 Fantom opery14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
08.06.2019 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
08.06.2019 Vlasy14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.06.2019 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.06.2019 Šakalí léta15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
08.06.2019 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
08.06.2019 Vlasy19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.06.2019 Fantom opery19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
08.06.2019 Legenda jménem Holmes19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.06.2019 Šakalí léta19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.06.2019 Vlasy13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.06.2019 Fantom opery14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
09.06.2019 Legenda jménem Holmes15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.06.2019 Sestra v akci19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.06.2019 Doktor Ox18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.06.2019 Sestra v akci19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.06.2019 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.06.2019 Doktor Ox18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.06.2019 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.06.2019 Evita14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.06.2019 Doktor Ox14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.06.2019 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.06.2019 Doktor Ox18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.06.2019 Evita18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
15.06.2019 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.06.2019 Dracula19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
16.06.2019 Mauglí13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.06.2019 Dracula15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Opera

02.06.2019 Le nozze di Figaro (Figarova svatba)19:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin
05.06.2019 Maškarní ples19:00
středa Praha 1, Národní divadlo hodin
06.06.2019 Rusalka19:00
čtvrtek Praha 1, Národní divadlo hodin
07.06.2019 Le nozze di Figaro (Figarova svatba)19:00
pátek Praha 1, Stavovské divadlo hodin
07.06.2019 Aida19:00
pátek Praha 1, Národní divadlo hodin
08.06.2019 Čert a Káča11:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
08.06.2019 Prodaná nevěsta19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
09.06.2019 Láska ke třem pomerančům17:00
neděle Praha 1, Národní divadlo hodin
12.06.2019 Die Zauberflöte (Kouzelná flétna)19:00
středa Praha 1, Stavovské divadlo hodin
13.06.2019 Aida19:00
čtvrtek Praha 1, Národní divadlo hodin
15.06.2019 Opera nás baví11:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin
17.06.2019 Don Giovanni19:00
pondělí Praha 1, Stavovské divadlo hodin
18.06.2019 Carmen19:00
úterý Praha 1, Národní divadlo hodin
21.06.2019 Macbeth19:00
pátek Praha 1, Národní divadlo hodin
22.06.2019 Prodaná nevěsta19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
27.06.2019 Dalibor19:00
čtvrtek Praha 1, Národní divadlo hodin
28.06.2019 Le nozze di Figaro (Figarova svatba)19:00
pátek Praha 1, Stavovské divadlo hodin
29.06.2019 Dalibor19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
30.06.2019 Don Giovanni19:00
neděle Praha 1, Stavovské divadlo hodin

Pořady pro děti

01.06.2019 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.06.2019 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.06.2019 Čtyřlístek a talisman moci11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.06.2019 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

01.06.2019 Smolíkovi14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.06.2019 Malý princ19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.06.2019 Malý princ14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.06.2019 Smolíkovi14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.06.2019 Malý princ15:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

03.06.2019 Jak Kubrt se sněhurkou jeli vlakem19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.06.2019 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
11.06.2019 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
12.06.2019 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
středa Řevnice, Kino Řevnice hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 603 805 271 (pondělí-pátek: 10:00-14:00)

Bookmark and Share
TOPlist